pomuwienie i zniesławienie

Zapytania dotyczące funkcjonowania forum, nowe pomysły ...
lukas20
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 11 kwie 2009, 21:09
pomuwienie i zniesławienie

autor: lukas20 » 11 kwie 2009, 21:21

zwracam sie z prosba o kasowanie oszczerstw i obrazliwych postów np. uzytkownika o nazwie mandix oskarza on firme kas-bud i przedstawia w złym swietle i oskarza o kradziesz i oszustwo sam ten uzytkownik mam na mysli mandix jest nie fair remontowalismy jemu knajpe lecz ten pan nie płacił pieniedzy za wykonaną usługe i obraża publicznie chyba nie zna przepisów prawa lecz wobec jego trwaja juz odpowiednie postepowania prosze o kasowanie jego postów bo są nie zgodne z prawem
własciciel firmy kas-bud

elpapiotr
Pomuwienie i zniesławienie

autor: elpapiotr » 12 kwie 2009, 20:15

Witam.

search.php?search_author=mandix

Mam pytanie - czy we wskazanych powyżej wypowiedziach użytkownika mandix są nieprawdziwe informacje ?
Są tam zarzuty, które najprościej jest zbić własnymi, konkretnymi argumentami.
Inaczej pomówienie będzie traktowane przez innych użytkowników forum jako przynajmniej w części prawdziwe.

Proszę o odpowiedź.

PS. Sam jestem wykonawcą, ustrzegam się przed tego typu zarzutami robiąc zdjęcia przed i po robocie.

mandix
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 14 mar 2009, 22:24

autor: mandix » 13 kwie 2009, 16:55

Witam,

tak jak Pan zauważył, powinno się zbić zarzuty konkretnymi argumentami.
Firma Kas-Bud, jak poinformował mnie na koniec jej właściciel tylko w dwóch przypadka nie była straszona przez inwestora sądem - i tu przykra sprawa - jak się szczyci Pan z Kas-Bud nic z tego nie wyszło. Podejrzewam, że tak jak ja, tak i pozostali poszkodowani nie mieli już czasu, siły i pieniędzy aby użerać się dalej z tą firmą.
Proszę spojrzeć na mój wątek: viewtopic.php?t=13994 i viewtopic.php?t=13997
mam oczywiście na wszystkie te materiały faktury oraz zdjęcia zrobione tuż po ucieczce "fachowców" z Kas-bud.
Prosiłbym więc o przywrócenie wątku o oszuście, aby ustrzec innych przed tą firmą!!


Wróć do „Uwagi o naszym Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Gotowe projekty domów