zamulona studnia-jak ja naprawic

Instalacja wodna w mieszkaniu czy w domu to bardzo istotna kwestia. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją wodną, nie wiesz jak ją rozplanować, jak zainstalować hydrofor, czy wykonać podłączenia, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

przemass
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 18 paź 2008, 15:15
zamulona studnia-jak ja naprawic

autor: przemass » 10 kwie 2009, 16:12

witam.
ku[piłem stara szkołe na której działce mam stara studnie -niestety zasypana, rura stalowa srednicy 35cm. wchodzi w ziemie i jest zasypana piaskiem z kamieniami, chciałbym ja uruchomic, ale spece od studni powiedzieli ze moga wykopac druga z boku-wtedy bede musiał robic wszytskie papiery,a tak dokuemntacja jest, studzienka stoi- starsi kieszkancy opowiadaliu ze na poczatku szkoła funkcjonowała na tej studni, ale zrobili wodociag po wsi i wtedy zaczynało okresowo brakowac wody wiec wybili druga 50m od tej a ta zasypali, jak ja uruchomic najlepiej domowym sposobem, jakaś szlamówlka>>>'

pozdr

ghost320i
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 91
Rejestracja: 24 mar 2009, 12:45

autor: ghost320i » 12 kwie 2009, 14:51

yyyyyyyy nie czaje jaką dokumentacje??
O ile mi wiadomo-biorąc pod uwagę moje przeżycia z kopaniem studni nie trzeba zadnych dokumentów na studnie- kopiesz i już-no chyba ze studnia powyżej 30 metrów będzie...
No chyba że ze szkołami jest inaczej :lol:
...


Wróć do „Instalacje wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości

Gotowe projekty domów