docieplenie poddasza

Hałas w mieszkaniu czy domu może znacząco obniżyć komfort mieszkania. Straty ciepła przekładają się na rachunki za ogrzewanie. Co zrobić, żeby dom był cichy i ciepły? Jak odciąć się od hałasu i płacić mniej za ogrzewanie? Porady znajdziesz tutaj.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Awatar użytkownika
speedkill
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 10 lut 2009, 18:18
Lokalizacja: Olsztyn
docieplenie poddasza

autor: speedkill » 30 mar 2009, 20:55

Witam !!!
Kupiłem mieszkanie na poddaszu. Włozyłem w remont prawie 40 tys. Dociepliłem jedynie styropianem skosy i sciany pod skosami... Niestety okazało sie ze to zamało... Jest strasznie zimno... a rachunki za gaz :evil: szkoda gadac... Wiec w takim razie postanowilem ze w tym roku docieple wełna mineralną. Jak obliczylem potrzeba mi na mieszkanie 40m2 wełny.
Niestety nic na ten temat niewiem jak i od czego zacząc co kupic jeszcze jaka folie zastosowac. Chce aby mieszkanie stalo sie "termosem" Prosze o rady co kupic ? Co polecacie ? Moze jakis spis zakupów ? Jednoczesnie chciałbym sie zmieścic w 2.5 tys. :) Prosze o rady. Kazda sugestia i informacja sie przyda. Pozdrawiam. :D

wowiech
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 08 kwie 2009, 7:22
Lokalizacja: czeladź
Re: docieplenie poddasza

autor: wowiech » 12 kwie 2009, 13:54

witam.
może być problem zmieścić się w kwocie 2,5 tys. wszystko zależy od tego z jakim dachem mamy doczynienia. może więcej szczegółów dotyczących np. pokrysia dachu itp


Wróć do „Izolacje termiczne i akustyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

Gotowe projekty domów