Podwieszana ubikacja

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

wandziocha
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2009, 13:45
Podwieszana ubikacja

autor: wandziocha » 25 lut 2009, 13:55

Planuję remont łazienki i zastanawiam się nad podwieszanym kibelkiem tylko nurtuje mnie pytanie co jak zacznie gdzieś spod niego cieknąć a tu zabudowany, co i jak się robi w razie jak się zatka, a co z przyciskiem kiedy się zepsuje czy też spłuczką ? Bardzo proszę o opinie użytkowników bądż wykonawców takich ubikacji . I mam jeszcze jedno pytanie ponieważ mam małą łazienkę (1/8 na 1/8) i wiem że nie powinnam mieć piecyka gazowego w takiej łazience przy prysznicu więc zaczęłam się zastanawiać nad bojlerem no ale że bto cholerstwo ciągnie dużo prądu no i wogóle trzeba przy nim oszczędzać więc moje pytanko brzmi czy możliwe jest zastosowanie piecyka gazowego o zamkniętym obwodzie tak abyśmy się nie podusili. Z góry dziękuję za zainteresowanie i odpowiedzi.

wandziocha
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2009, 13:45

autor: wandziocha » 25 lut 2009, 14:37

Hejka no nikt mi nie odpowie :cry:

wandziocha
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2009, 13:45

autor: wandziocha » 26 lut 2009, 13:39

Ludzie no pomóżcie takiemu laikowi jak ja :cry:

wiesiek 1
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 23 lut 2009, 17:02
Lokalizacja: Wadowice

autor: wiesiek 1 » 26 lut 2009, 16:40

Co do ubikacji to się nie martw .Wszystko jest OK Jak coś nawali to dostęp jest przez zdemontowane klawisze.
W pomieszczeniu gdzie jest piecyk gazowy musi być nawiew (wwiew )powietrza i podłączenie do kanału spalinowego (wywiew)
Co do kubatury pomieszczenia to Ci nie powiem ,bo nie będę Cię wprowadzał w błąd .Przedzwoń do kominiarza .Będziesz mieć informację z pierwszej ręki
Wiesiek 1

PiS_owiec
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 03 mar 2009, 20:01

autor: PiS_owiec » 03 mar 2009, 20:36

Co do ustępu typu "GEBERIT" tak jak mówił mój przedmówca cała obsługa spłuczki znajduje się pod klawiszami więc Twoje obawy są bezpodstawne:) Jeżeli chodzi o ciepłą wodę to najlepszym rozwiązaniem w tak małej łazience jest najprostszy w świecie podgrzewacz, który zajmuje mało miejsca i nie potrzebuje wentylacji. Pozdrawiam
KRISBUD


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów