Infinity Holding lub Focus Holding

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

dratewka
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2009, 17:53

autor: dratewka » 21 sty 2009, 18:25

Chciałem budować z Focus Holding, ale obawiam się, że tolek ma rację. Najpierw nie szło ustalić skąd jest firma i gdzie jest siedziba. Na stronie widnieje - Wrocław, ale już na innej zakładce Warszawa. Nie ma adresu. Jednak po wykonanym emailu szybki kontakt z przedstawicielem Holdingu. I tu następna niespodzianka. Pan umawia się tam gdzie wskażę, konkretnie w restauracji (bo jeśli nie ma przedstawicielstwa, nie u mnie w domu - to gdzie?). Opowieści jak wszystko sprawnie, pięknie i szybko, ale na pytanie kto podpisuje umowę ? - odpowiedź brzmi - ktoś w imieniu holdingu, ale jeszcze nie wiadomo kto, czy można ustalić szczegóły (kolory, materiały itd?) - po co, jak na to będzie jeszcze czas, jednak jedno wiadomo na pewno - trzeba wpłacić zaliczę 10%, a następną już przy przystąpieniu do stanu zero (20%) - czyli firma wbija łopatę w działkę i kasuje 30%. Tylko właściwie kto kasuje, jaka firma ( bo przecież umowy nie podpisuje Focus, tylko nie wiadomo skąd i jaka firma z holdingu). W moim przypadku firma miała pochodzić z drugiego krańca Polski.Umowa miała być podpisywana najpierw u mnie, a później odsyłana do firmy, aby tam ją ktoś podpisał ( ale kto tak naprawdę?). Czyli tak naprawdę nie wiadomo kto odpowiada za wybudowanie domu, kto daje gwarancję? od kogo wymagać? Jak dla mnie zbyt dużo niejasności. Chyba czego innego oczekiwałem.
Ciasny, ale własny

vivalavi
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 03 lut 2009, 6:15
Lokalizacja: slask
WITAM FORUMOWICZOW

autor: vivalavi » 03 lut 2009, 6:30

Tak znam ta firme , w sierpniu bede mieszkala we wlasnym ekologicznym,cieplutkim domku.
Na stronach firmy tj fokus.info.pl jest film o firmie i wypowiedz mieszkancow
Pozdrawiam Wszystkich
vivalavi

Elżbieta Bestfater
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2009, 20:22
Focus holding

autor: Elżbieta Bestfater » 03 lut 2009, 21:27

witam wszystkich, a szczególnie Pana z Rybnika, który prawdopodobnie nie zrozumial nic z wizyty konsultanta firmy Focus...
mieszkamy z męzęm w Rzeszowie w bloku,jesteśmy lekarzami zagonionymi od rana do wieczora - od dawna marzylismy o domku poza miastem, tylko jak sie do tego zabrać ???
Ceny u developerów kosmiczne, a samemu nie mamy czasu zorganizować wszystkiego!!!
znalazłam w internecie ogłoszenie angela z działka - 245 000 zł - pomyslalam, ze to niemozliwe, ale wysłałam zapytanie.
najpierw otrzymalismy po paru dniach standardowego maila z lokalizacjami kilkunastu dzialek wokół Rzeszowa - między innymi nasz wymarzony Chmielnik, działka "za dopłatą" , bo w atrakcyjnym miejscu....
Pan Krzysztof rzeczywiście stwierdzil, że bez wpłaty zaliczki nie zostaniemy "zalogowani w systemie" tzn nie oglądniemy konkretnej działki, nie będzie pana od kredytu itd.
Zaryzykowalismy z męzem wpłatę zaliczki....( zapis w umowie o zwrocie zaliczki bez opłat manipulacyjnych !!)
na drugi dzien przedstawiciel biura nieruchomości umówił się na oglądanie działek..
potem zadzwonił broker, zeby umówić się na wypełnienie z nami dokumentów do kredytu,
nastepnie dostałam mailem pare propozycjiod architekta zmiany rozkładu pokoi w domu, bo ten standardowy uklad nam nie odpowiadał - potrzebowalismy dodatkowego pokoju dla siebie..
czekamy teraz na pozwolenie na budowę i nie możemy się doczekać ekipy z Wrocławia, która zacznie budowac nasz dom - pan Tadeusz był juz u nas uzgodnić wszystkie materiały na dom, wybralismy kolor dachówki, okien itd
w sierpniu odbieramy klucze.....
słyszałam, że na koniec lutego konczą promocję na naszą ANGELĘ ...
może u Państwa na Śląsku macie duży wybór firm do postawienia domów, u nas nie ma z kim rozmawiać, ządają zaliczki na poczatek 20 % i za wszystkim trzeba gonić samemu, poczynając od projektu !!!
pozdrawiam wszystkich
elżbieta

warszawiak
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 03 lut 2009, 23:57

autor: warszawiak » 04 lut 2009, 0:30

Witam szanownych forumowiczów.
Znam Holding to chłopaki z Warszawy.Kupili ziemię w powiecie grójeckim 20km od Wawy parę ładnych hektarków pod lasem.Wiem o tym bo sam jestem zainteresowany.Byłem tam z ich Dyrektorką panią Anią bardzo ładna i konkretna blondyneczka.Pokazywała mi działkę przy lesie wszystkie media cudeńko!Po za tym blisko tereny zielone rezerwat a do Warszawy blisko i słyszałem,że niedaleko mają budowac nową obwonicę S7 bez korków na lotnisko się będzie jechac podobno w 15minut.Ja sobie zarezerwowałem dzialkę 700m2 i wybrałem projekt Angela z pracowni domnahoryzoncie.pl taki z zielonym dachem 110m2 fajny jest w sam raz duży salon i jeszcze poddasze eleganckie.Zastanawiałem się nad mieszkaniem w Wawie ale to poroniony pomysł przy tych cenach.A tutaj masz ci los za 253.000,00pln Angela z działką 700m2 stan surowy zamknięty wszystko skończone na zewnątrz a w srodku ściany działowe resztę sam sobie zrobię,dobrze że czytam ogłoszenia i ich znalazłem. W biurze rozmawiałem z prezesami bardzo mili ludzie byłem u nich z trzy razy mają super biura w takim domu szkieletowym około 250m2 na Wawrze w Wawie a obok budują następne i mówili,że lądowisko na helikopter może żartowali.Mam farta wpłaciłem 20% inwestycja zaraz rusza zostało chyba tylko parę działek przy tej cenie wcale się nie dziwię brat też mi mówił,że zbiera kasę i będzie mieszkał obok mnie.Wybrałem technologie szkieletu najszybsza i 40% taniej póżniej grzanie przynajmniej będę grzał siebie a nie mury jak w tradycji.Wrzucę jeszcze stówkę i za 4 miechy będę mieszkał na swoim za 350.000,00pln a nie w centrum miasta w duchocie za miliony złotych!Cieszę się że ktoś w tym kraju ma pomysły i robi fajną robotę a nie narzeka na wszystko.Zapraszam ludzi z Wawy będę miał więcej sąsiadów.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

Darek z Warszawy :D

Anna Trybus
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 04 lut 2009, 12:48
Lokalizacja: śląsk

autor: Anna Trybus » 04 lut 2009, 13:49

Witam,
Nie wiem, czy ktoś z zainteresowanych jeszcze tu wchodzi, ale chcę podzielić się kilkoma uwagami na temat kontaktu z Infinity. Podobnie, jak Wy, chcę zbudować mały dom. Z wiadomych względów, zainteresowała mnie oferta firmy. Zaskoczył mnie jednak zupełny brak jakichkolwiek informacji na temat jej działania. Jak na firmę z 15-letnia tradycją, coś nie grało. Pani, z którą rozmawiałam, nie wiedziała, czy cena domu obejmuje uzbrojenie działki i twierdziła, że to drobiazg, bo przyłącza to kwestia kilkuset złotych. Wszystkie lokalizacje, które mi przesłała znałam wcześniej z ofert lokalnych biur nieruchomości. Kosztorys ich flagowego domu jest wprost ściągnięty z wyceny tego domku na stronie projektanta. Na stronie Focus Holding pojawiła sie oferta kupna kilku aktualnie budowanych domów. Nie podano ani jednej lokalizacji, natomiast wszystkie domy, niezależnie od ich powierzchni, kosztują dokładnie tyle samo. Zdjęcia z realizacji budzą spore wątpliwości. Podobnie jak jeden z moich przedmówców miałam spore kłopoty, aby ustalić siedzibę firmy. I teraz najlepsze. Powiedziałam agentce, z którą rozmawiałam, że znalazłam forum, na którym ludzie wyrażają spore wątpliwości dotyczące Infinity. I nagle, w ciągu jednego dnia, pojawiły się trzy posty zachwalające tę firmę. A Pani doktor z Rzeszowa nie widnieje w spisie Centaralnej Izby Lekarskiej.

Ja z cała pewnością nie skorzystam z "usług" tej firmy. Znalazłam natomiast wykonawcę, który solidnie buduje domy w moim mieście i w szczerej rozmowie ze mną (nie ukrywał, jaka marża go interesuje) wycenił mój projekt na ok 3000-3500 zł za mkw pod klucz.

Pozdrawiam wszystkich marzących o własnym domu.
dociekliwa

Awatar użytkownika
Meduzes
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 84
Rejestracja: 21 sty 2009, 11:18

autor: Meduzes » 04 lut 2009, 14:22

Bardzo ciekawe spostrzeżenia Anna Trybus

rzeczywiście 3 posty powstały jeden po drugim i za każdym razem pod nickami z dorobkiem zaledwie jednego postu :!: i to zaraz po zwróceniu uwagi przez Anna Trybus

również bym uważał na tą firmę :!: :!: :!: zbyt dużo niewiadomych, zbyt dużo zbiegów okoliczności :!: :!: :!:

:evil: uważajcie :evil:

ps: jako informatyk dodam od siebie że ich strona jest zrobiona w technologii lat 90 :lol: a cała zawartość to tylko zdjęcia poprzerabiane w photoshopie .... Zrobienie takiej strony dla mnie to kwestia 30 min :!: :!: :!: bardzo wątpliwe ... firma która ma w planach wybudować 1000 domów a nie jest w stanie zainwestować w profesjonalną stronę za 500zł ... O tym że rozdają laptopy przy podpisywaniu umowy już nie wspomnę :lol:

Jeżeli można prosić admina tego forum to niech sprawdzi adresy IP trzech powyższych postów zachwalających tą firmę .... Coś czuje że to jedna i ta sama osoba :evil:

warszawiak
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 03 lut 2009, 23:57

autor: warszawiak » 04 lut 2009, 18:44

Witam ponownie szanownych forumowiczów.

Dziwne jaki ten nasz kraj pełen pesymizmu!!!
Człowiek jest zadowolony z obsługi Holdingu i coś napisze pozytywnego zgodnie z rzeczywistością a tu nagle forumowicz dopatruje się spisku chociaż nie miał do czynienia z firmą,myślę że po prostu czysta zazdrośc albo jak to w życiu bywa niezadowolona konkurencja, bo najlepiej cos napisac na forum bez imienia nazwiska numeru telefonu!!!

Ale to mnie akurat nie dziwi długo byłem na obczyżnie a tam jeden się cieszy z sukcesu drugiego w Polsce odwrotnie jakaś firma sobie działa ja akurat dziękuję że ją spotkałem a każdemu co nic nie robi to się nie podoba no i oczywiście konkurencji to sie nie podoba.

Ja jestem zadowolony za około miesiąc inwestycja koło Warszawy rusza przyślę wam zdjęcia z budowy i będę informowal na bieżąco.

Aha niech admin koniecznie sprawdzi ip to zobaczy że tylko ja piszę ze swojego komputera haha bo mnie na niego stac mam wypasionego laptopa i nie muszę się dzielic z jakąś Elką z forum a za chwilę będę miał wypasiony domek pod Wawą ani też nikomu nie zazdroszczę niczego niech się holdingowi powodzi i niech każdemu się powodzii,wszystkim forumowiczą niech się powodzi!!!!!!!!!!!

A widac że kolega forumowicz znawca od stron internetowych nawet koło nich nie przebywał ja się tym zajmowałem w stanach i taka stronka w USA kosztuje około 100.000dolców i piszę się ją pół roku.
No nic nie poradzimy że zazdrośc,donosy,pesymizm,kompleksy i brak wiary we własne siły to nasza narodowa cecha!!!
Do dzisiaj mnie dziwią te fora ludzie wypisują jakieś niesprawdzone przypuszczenia i godzą w dobre imię innych.Myślę,że takie firmy jak np. Holding powinny od razu sprawy w sądach zakładac za zniesławienie firmy i straty i tyle ale to nie moja sprawa.

Pozdrawiam Darek Cielecki z Wawy +48 22 219-91-70 zadowolony klient Holdingu.
p.s. Ja się nie muszę chowac za maską forum aby komuś dokopac....

vivalavi
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 03 lut 2009, 6:15
Lokalizacja: slask

autor: vivalavi » 05 lut 2009, 7:19

Podpisałam umowe z FOCUS DEVELOPER GROPUP z siedzibą w 51-111 Wrocław, ul. Łużycka 21 i wplacilam zaliczkę.Teraz załatwiam wszystkie zgody i zezwolenia w Gminie.
Za miesiąc firma wchodzi na plac budowy . Zapraszam Wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia mnie w trakcie realizacji.(adres podam mailem)
W sierpniu zamieszkam w swoim wlasnym domku.
Pozdrawiam FORUMOWICZOW
vivalavi

Awatar użytkownika
Meduzes
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 84
Rejestracja: 21 sty 2009, 11:18

autor: Meduzes » 05 lut 2009, 13:29

A widac że kolega forumowicz znawca od stron internetowych nawet koło nich nie przebywał ja się tym zajmowałem w stanach i taka stronka w USA kosztuje około 100.000dolców i piszę się ją pół roku.
No nic nie poradzimy że zazdrośc,donosy,pesymizm,kompleksy i brak wiary we własne siły to nasza narodowa cecha!!!
Do dzisiaj mnie dziwią te fora ludzie wypisują jakieś niesprawdzone przypuszczenia i godzą w dobre imię innych.Myślę,że takie firmy jak np. Holding powinny od razu sprawy w sądach zakładac za zniesławienie firmy i straty i tyle ale to nie moja sprawa.


1. kolego USA to nie Polska :lol:
2. Pół roku ?? Jeżeli taką stronę robisz w pół roku to wybacz ale webmaster z ciebie żaden :lol:
3. za 100.000 USD jestem w stanie tobie zrobić z dobre 100 stron w pełnym wypasie, (flash, php, css, sql i czego jeszcze sobie dusza zapragnie) a nawet kilka portali jeżeli tylko kolega sobie życzy :lol: ...
4. Już nawet głupi gotowy szablon profesjonalnych stron kosztuje 200-300zł :lol: więc jak to się ma do twojego 100tyś USD ...
5. stronę FOCUS DEVELOPER GROPUP jestem w stanei zrobić w 30 min bez grafiki w ciągu 5godzin z grafiką (zakładając że musiał bym robić sobie przerwy na jedzenie i siusianie)

ale nie ważne ... nie oceniamy ciebie lecz firmę FOCUS DEVELOPER GROPUP ...

1. Rzeczywiście z firmą nie mam nic wspólnego
2. Nie robię domów i nie prowadzę działalności związanej z nieruchomościami
3. Buduje dom i tyle mnie łączy z tym forum
4. Za to mam głowę na karku i mocno bym się zastanawiał nad skorzystaniem z usług tej firmy

Nie mówię że jest zła ... ostrzegam tylko innych forumowiczów by uważali !! liczę że oni również są ostrożni i sami wyciągną wnioski :!:

ps: a co do pesymizmu - to nie pesymizm tylko realizm :evil: lepiej za w czasu dmuchać na zimne niż zostać na lodzie :evil: pomyśleć 3 razy nie zaszkodzi :!:

I na koniec taka dygresja : życzę wam jak najlepiej ... tyle że ZACZĄĆ to nie znaczy wybudować ... odezwijcie się jak już coś będziecie mieli ... wtedy obiektywnie ocenimy wasze spostrzeżenia ...

Dariusz Pyrka
meduzes@wp.pl

warszawiak
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 03 lut 2009, 23:57

autor: warszawiak » 05 lut 2009, 17:38

Haha

Życzę koledze powodzenia jak za darmo robi serwisy www może jeszcze za dąrmo rozdaje serwery drugi Bill Gates nam w Polsce rośnie!!!
Ale reklama dżwignią handlu jak będę potrzebował profesjonalnego www za 300zl to skorzystam.

Wracając do sprawy zapraszam do obejrzenia poszczególnych etapów OSIEDLA HOLDING: gdzie będzie stał mój domek tylko 20km od granicy Warszawy
-przy lesie,
-wszystkie media na działce prąd,kanaliza,gaz,woda.
-w otoczeniu park krajobrazowy,
-w ciągu najbliższych 2 lat droga S7 łącząca Warszawę z Krakowem
ceny domku Angela 110m2 253.500,00oln stan surowy z dzialką!!!
318.500,00pln stan developerski!!!
383.500,00pln stan pod klucz!!!
jak mnie poinformowano dzisiaj w biurze bo wpłaciłem resztę pieniędzy na domek i dostałem dodatkowy rabat 8% za wpłacenie całości
- po tym osiedlu 30 domów firma już kupiła niedaleko grunt na drugie osiedle około 30-40 domków.

Akurat jak byłem Poznałem pana Przemka z ekipą którzy będą wykonywac mój upragniony domek fachowi młodzi ludzie umówiliśmy się na budowie na robienie fotek etap po etapie.

Jak sprawdziłem około pięciu kilometrów bliżej jakiś deweloper ostatnio sprzedał domy po 600.000,00pln i 700.000,00pln i poszły wszystkie.
Zainteresowanym mogę przesłac na maila plany osiedla oraz zdjęcia z postępów na budowie!!!
Szukam fajnych sąsiadów im nas więcej tym będzie weselej.

pozdrawiam Darek z Wawy

:D :D :D :D :D :D :D :lol: :o :o :o :o :o :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Meduzes
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 84
Rejestracja: 21 sty 2009, 11:18

autor: Meduzes » 06 lut 2009, 11:51

Kolego Darku z Warszawy niestety z przykrością muszę stwierdzić że kolega nie ma ZIELONEGO pojęcia o projektowaniu stron www, a już tym bardziej o cenach za gotowe projekty :!: Co pan robił w tych Stanach to ja nie wiem :?

Na dowód jeden z tysięcy przykładów dla rozświetlenia umysłu (przykładowa strona z szablonami):
templatehelp.com/aff/preview.php?aff=promotion&skin=25&locale=pl&currency=0&pr=yes&src=yes&nt=yes&help=yes&sample=yes&faq=yes&nmg=yes&auth=yes&down=yes&chm=&hide_flash=0&search=&PHPSESSID=23a2866fbf4683f9577fcbfdcd5f5965&referer=http%3A%2F%2Fszablony.web-marketing.pl%2Fsearch.html&i=21282

koszt tego projektu to: gotowy szablon 59$ ... a że pracuje w branży finansowej to od razu koledze przeliczę

59$ * 3,56zł (kurs na 06.02.2009r.) = 210zł

do tego trzeba doliczyć zmiany i przystosowanie strony pod potrzeby klienta ( koszt około 100-200zł) i masz gotową stronę w przedziale 310-410zł ... ??

Stronka jest ze średniego przedziału cenowego (nie najtańsza - śmiało można znaleźć coś dla siebie z niższej półki cenowej ), w pełnym wypasie: CSS, HTML, FLASH itp itd ...

głupio panie Darku ?? czy może nadal pan będzie forsował półroczne projektowanie za 100tyś USD ?!

Cen serwera oraz domeny nie wliczam bo takową firma ma więc wróćmy na ziemie i rozmawiajmy realnie kolego Darku ...

A wracając do tematu:

Angela 110m2 253.500,00oln stan surowy z dzialką!!!
318.500,00pln stan developerski!!!
383.500,00pln stan pod klucz!!!


Czy to ma być atrakcyjna cena ?! ...

Moja budowa wygląda następująco:

Domek Majka REX po przeróbkach 120m2

195tyś zł stan surowy zamknięty z działką 16arów przy głównej drodze wojewódzkiej
260tyś zł stan deweloperski
320tyś zł stan pod klucz

Oczywiście Olsztyn to nie Warszawa ale najtaniej też nie jest

Oczywiście każdy ma prawo wyboru, nic nikomu nie narzucam, nie zakazuje, nie namawiam, proszę jedynie o uważanie przy dokonywaniu wyboru firmy !! bo fachowców jest co nie miara .... gorzej gdy mają coś zrobić dobrze ...

Darka poprosimy o zdjęcia z realizacji budowy oraz recenzje ... Mam nadzieje że obiektywną :!: :!: Na pewno pomoże to w uwiarygodnieniu wyżej wymienionej firmy ...

Pozdrawiam
Dariusz Pyrka

warszawiak
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 03 lut 2009, 23:57

autor: warszawiak » 06 lut 2009, 17:18

Dyskusja z forumowiczem Który nie odróżnia cen działek i inwestycji Warszawskich i Olsztyńskich może też porównamy ceny Koziej Wólki do Paryża jest jałowa tak samo jak porównywanie ceny dachu z dachówki ceramicznej do dachu z blachy.


Jeżeli mamy porównywac ceny firm zobaczmy co każda prezentuje:

-Ja mam w cenie dzialkę gdzie w okolicy są ceny 200zl za m2 wielkości 700m2
-Dach kryty dachówka ceramiczna
-Ściany z ceramiki lub w szkielecie typu Fertighaus z dzrewa KVH z normą.
-Okna pięciokomorowe imitacja drewna
-Kominy firmy schiedel
-Instalacje miedziane
-Wełnę Rockwool
-Styropian Organika
-Tynk Akrylowy.

Same najlepsze materiały firma nie oszczedza!!!!


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Sami zobaczcie grupa-focus.eu w zakładce umowy

Reasumując nie można porównac ceny pod Olsztynem z ceną pod Warszawą tak jak nie można porówna ceny Mercedesa klasy A do mercedesa klasy S!!!!

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

pozatym wiem że HOLDING buduje już za 89.000,00pln pod małymi miastami!!!!

dom.gratka.pl/tresc/16-7617640-dolnoslaskie-karpacz.html#461829f3c2cb85a2,1

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i przestrzegam przed sugerowaniem się opiniami laików temtycznych!!!!!

Pozdrawim Darek z Polski :!: :twisted: :!: :twisted:

Awatar użytkownika
Meduzes
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 84
Rejestracja: 21 sty 2009, 11:18

autor: Meduzes » 07 lut 2009, 11:56

Dyskusja z forumowiczem Który nie odróżnia cen działek i inwestycji Warszawskich i Olsztyńskich może też porównamy ceny Koziej Wólki do Paryża jest jałowa tak samo jak porównywanie ceny dachu z dachówki ceramicznej do dachu z blachy.


To samo mogę powiedzieć o koledze w kwestii stron www i jego rzetelnej pracy przy nich w USA :lol: o cenach i produktywności półrocznej nie wspomnę ... Czy na tej podstawie mamy oceniać twoją wiarygodność ?!

i przy okazji widzę że ceny w Karpaczu i Warszawie mocno nie odbiegają ...za to w twoim mniemaniu między Warszawą a Olsztyne już znacznie :roll:

CO do linka:
dom.gratka.pl/tresc/16-7617640-dolnoslaskie-karpacz.html#461829f3c2cb85a2,1

Fajna willa z 49m2 :lol:

Kolego Darku: udowadniasz mi to wszystko bo ugryzłem twoją ambicję czy może jesteś tak bardzo przywiązany do tytułowej firmy ?! I cóż to się stało że zacząłeś szukać domku w Karpaczu ?? pod warszawą już niewygodnie !? A może po prostu się przedstaw że jesteś pracownikiem, właścicielem tej firmy to wtedy zrozumiemy twoją determinacje :B

Na siłę mi udowadniasz że firma jest OK .... pamiętaj jednak że nie mi to musisz udowadniać lecz przyszłym klientom tej firmy !! Zachwalanie twoje w niebiosa wygląda dosyć dziwacznie i "lekko naciągane" na tle wypowiedzi innych forumowiczów którzy mieli przyjemność mieć do czynienia z tą firmą :!: Nie unoś się ambicją, nie przekonuj na siłę bo tylko się pogrążasz ... Jeżeli coś chcesz wnieść w tym temacie to na chłodno i obiektywnie relacjonuj nam poszczególne etapy budowy, wklejaj zdjęcia, opisz współprace (co się podoba, czego brakuje, jakie uwagi) wtedy może i wyjdziesz jakoś z twarzą :!: Na razie zamiast im pomagać tylko dolewasz oliwy co nie wychodzi im na dobre ...

Poczekajmy na wypowiedzi innych użytkowników tego forum, popytajmy o ich ocenę !! (tylko mam nadzieje że nie wysypie się zaraz 10 nowych użytkowników tak jak to miało miejsce po telefonie Anny Trybus)

A więc czekamy i oceniamy ...

Pozdrawiam
Dariusz Pyrka

Awatar użytkownika
Meduzes
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 84
Rejestracja: 21 sty 2009, 11:18

autor: Meduzes » 07 lut 2009, 13:09

I jeszcze jedno pytanie do kolegi Darka z Warszawy:

czy możesz nam podać powierzchnie swojej działki i jak cenowo ona wyszła ?

warszawiak
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 03 lut 2009, 23:57

autor: warszawiak » 07 lut 2009, 17:40

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Witam serdecznie!

Chyba się koledze pomyliły fora budowlane z informatycznymi czy budowlane z hydeparkiem hahaha

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Ja zapraszam forumowiczów do oglądania fotek z budowy za 14dni zaczynamy!!!!!!
A zainteresowanych zapraszam na budowę.

Nie znalazlem niższej ceny pod Wawa z dobrych materialow 253.000pln!!!!!!!!!!!!!!!
W tej cenie dzialka 700m2 z domem 110m2!!!!!!!!!!!!!!!!
Sprawdzajcie sami tel do Holdingu 22/219-77-39 lub 519/394-760

Pozdrawiam i lecę nie mam czasu na bzdurne dyskusje!!!




:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Gotowe projekty domów