Rynny kwadratowe Niagara

Firma Blachy Pruszyński została założona w 1985 roku. Jej dynamiczny rozwój w Polsce i Europie na rynku stalowych lekkich obudów – pokryć/przekryć dachowych oraz elewacji sprawił, że obecnie stoi na czele Grupy Pruszyński.

Moderator: Blachy Pruszyński

bozenka90
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 29 cze 2023, 8:10
Rynny kwadratowe Niagara

autor: bozenka90 » 17 maja 2024, 8:14

Zastanawiam się nad wyborem systemu rynnowego do mojego domu i natknęłam się na system Niagara Kwadratowa. Dlaczego warto rozważyć ten system nad standardowymi rozwiązaniami? Jakie są główne różnice między systemem Niagara Kwadratowa a tradycyjnymi systemami rynnowymi?

Interesuje mnie również montaż tego systemu. Czy jest on bardziej pracochłonny, trudniejszy od standardowego, oraz jakie są możliwości montażu w różnych rozwiązaniach?

Awatar użytkownika
Blachy Pruszyński
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 745
Rejestracja: 26 sie 2019, 11:55
Lokalizacja: Sokołów
Kontaktowanie:
Re: Rynny kwadratowe Niagara

autor: Blachy Pruszyński » 23 maja 2024, 12:50

Dzień dobry,

System Niagara Kwadratowa to rozwiązanie w dziedzinie systemów rynnowych, które zyskuje na popularności ze względu na swoje unikalne cechy i zalety. Oto kilka powodów, dla których warto rozważyć ten system nad standardowymi rozwiązaniami: nowoczesny wygląd, wyższa wydajność, łatwość konserwacji i czyszczenia. Dodatową zaletą jest możliwość instalacji w 4 rodzajach systemów montażu: w systemie ukrytym, okapowym, gzymsowym i bezokapowym.
Montaż systemu Niagara Kwadratowa może wymagać większej precyzji i dokładności ze względu na specyficzny kształt rynien. Nie jest natomiast nie na tyle trudny, aby wymagał specjalistycznego sprzętu. System Niagara Kwadratowa jest elastyczny i można go zamontować na różnych typach budynków, zarówno na nowych konstrukcjach, jak i przy renowacji istniejących budynków. Na każdym elemencie systemu znajdują się kody QR, które po "zczytaniu" telefonem, prowadzą do czytelnej instrukcji montażu, dzięki której montaż nie powinien stanowić problemu.

________________________________________________________
System rynnowy NIAGARA Kwadratowa
https://pruszynski.com.pl/produkt/rynny-niagara/rynny-kwadratowe/
rynna kwadratowa-wizualka.png
www: https://pruszynski.com.pl/
facebook:
https://www.facebook.com/blachypruszynski/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/blachypruszynski/
youtube: https://www.youtube.com/channel/UCF3iIEaoo1YZlDVE_xXTcQw/videos


Wróć do „Dachy i elewacje Blachy Pruszyński”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Gotowe projekty domów