Wanna do impregnacji drewna

Impregnacja jest jedną z najważniejszych metod zabezpieczania drewna. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czemu może służyć impregnacja i jakie impregnaty są najlepsze zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

Przemek
Wanna do impregnacji drewna

autor: Przemek » 19 lis 2008, 16:51

czy orientujecie sie czy poza ogłoszeniami na www.e-dach.pl sa jakieś miejsca gdzie mogę znaleść wanny do impregnacji drewna ?
Ostatnio zmieniony 07 sty 2009, 17:31 przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.

matt_davis
Aktywny
Aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 28 paź 2008, 8:21

autor: matt_davis » 20 lis 2008, 8:26

u nas w tartaku wanna byla sprowadzana zza granicy i tam najlepiej szukac, gdzie dokladnie to nie mam pojecia, musialbym w papiery od wanny zajrzec, a do nich mam ograniczony dostep w tej chwili ;)
słowo wegetarianin pochodzi z jednego z narzeczy indiańskich i oznacza za głupi, by polować

the word vegetarian comes from one of the indian tribes and means to stupid to hunt

beaujolais
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 lis 2008, 8:36
Re: Wanna do impregnacji drewna

autor: beaujolais » 21 lis 2008, 13:12

Przemek pisze:czy orientujecie sie czy poza ogłozeniami na www.e-dach.pl sa jakieś miejsca gdzie mogę znaleść wanny do impregnacji drewna ?


Można też zarejestrować się/sprawdzić forum Fordaq, portal przemysłu drzewnego.
Jeżeli podasz więcej szczegółów, popytam wśród znajomych z branży.

pzdr

Przemek

autor: Przemek » 21 lis 2008, 17:15

tam też szukałem :( wanny do impregncji drewna
Ostatnio zmieniony 07 sty 2009, 17:31 przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.

123qwerty
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 21 paź 2008, 14:35

autor: 123qwerty » 06 sty 2009, 21:59

Ja widziałem wannę na impregnat zrobioną z jakiegoś zbiornika stalowego (dużego) przeciętego gazami na pół (to już dwie wanny :lol: )


Wróć do „Impregnacja drewna, impregnacja więźby dachowej”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów