Ogrzewanie nadmuchowe

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

08111976
Aktywny
Aktywny
Posty: 294
Rejestracja: 18 maja 2008, 13:10
Ogrzewanie nadmuchowe

autor: 08111976 » 11 lis 2008, 22:04

Proszę o opinie co myślicie o tego typu ogrzewaniu:
polskikomfort.pl

Nie zastanawiałem się nad nim wcześniej, ale zabaczyłem program w TVN i technologia mnie zainteresowała, a ponieważ jestem na etapie wyboru, wszelkie opinie są dla mnie bezcenne.

08111976
Aktywny
Aktywny
Posty: 294
Rejestracja: 18 maja 2008, 13:10

autor: 08111976 » 14 lis 2008, 0:13

Nikt nie ma opinii na ten temat ? :cry:

wacho_wacho
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 11 gru 2007, 10:01
Lokalizacja: się biorą dzieci?

autor: wacho_wacho » 17 lis 2008, 15:14

wg mnie świetne rozwiązanie jeżeli ktoś dopiero buduje dom. Uwzględnienie w projekcie całego systemu i dobre rozplanowanie umiejscowienia kanałów i anemostatów to 20% sukcesu. 30% to wybranie odpowiednich urządzeń, a 50% to wybranie dobrej firmy, która się na tym zna i nie zjeb** całej inwestycji.

Nie koniecznie musi to być system z podanej przez Ciebie strony. Możliwości jest wiele:
np. nagrzewnice na paliwa stałe STEELmobile +rekuperator +klimatyzator kanałowy, lub nagrzewnicę STEELmobile z palnikiem olejowym (lub gazowym) do tego dobrze zaprojektować rozprowadzenie kanałami, miejsca nawiewu i wyciągu w każdym pomieszczeniu + proglamowalne sterownaie dla wygody :) Zawsze też o gruntowy wymiennik ciepła jeszcze można się pokusić...


Nie będzie to zapewne tanie i szybkie w montażu, ale tanie i wygodne w użytkowaniu...

W razie potrzeby służę pomocą ;)


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 175 gości

Gotowe projekty domów