Prośba

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

siukes
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 12 wrz 2008, 16:47
Lokalizacja: Piotrowice
Prośba

autor: siukes » 06 paź 2008, 20:09

Witam Panowie
Nie wiem czy cos takiego juz było, natomiast ja nic nie mogę znaleźć na ten temat.
Otóz problem mój polega na tym, że kiedys w nieurzytkowanym poddaszu namokły płyty g-k w podwieszonym suficie w łazience i kuchni i porobiły sie brzydkie plamy z wody. W tym momencie remontuje owe pomieszczenia, a przy okazji szpachluje to co potrzeba, z ta różnicą, że te plamy mi ciagle wyłażą na wierzch, tzn. na gładź.
Po długich werbacjach internetu i własnych pomysłach pewnie bym wpadł na jakiś mniej lub bardziej ciekawy sposób pozbycia sie tych plam, ale proszę Was panowie o poradę, co zrobic?????????
Może jakąs farbe silikatową, bądź cos podobnego????

dagson
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 02 wrz 2008, 14:18

autor: dagson » 07 paź 2008, 20:53

Są specjalne farby, którymi malujesz plamy.
Blokują one przenikanie przebarwień.
Ja używam Molto.

dagson
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 02 wrz 2008, 14:18

autor: dagson » 07 paź 2008, 22:28

p.s.
Tym specyfikiem przemaluj tylko plamy!!!

Sklep on-line Lazienki24
1 - ostrzeżenie!
Posty: 8
Rejestracja: 02 paź 2008, 20:57

autor: Sklep on-line Lazienki24 » 08 paź 2008, 12:25

Witam,
oprócz farby Molto, podobne tego typu specyfiki to Remomat, Renostyl, bądź Śnieżka na zacieki i plamy. Jednak na rynku są także farby antynikotynowe, stosowane szczególnie, kiedy plamy spowodowane są wchłoniętą w ściany nikotyną. Bardzo dobrze ukrywają plamy i zacieki.

Pozdrawiam

loC
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 15 paź 2008, 19:19
Lokalizacja: Slask

autor: loC » 15 paź 2008, 19:31

Witaj.

Tutaj nie ma co maskowac, po pierwsze, trzeba dokladnie wysuszyc pomieszczenie, potem zapewnic lepsza wentylacje - aby zapobiec powstawaniu nowych plam. Mozna oczywiscie pomalowac srodkeim antgrzybicznym, ale jezeli przecieka dach, te plamy wciaz beda sie pojawiac. Grunt to dobra wentylacja.

Pozdrawiam, loC


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości

Gotowe projekty domów