Świetlik w sypialni?

Okna dachowe zaskakują innowacyjnością rozwiązań i wielkim wyborem zarówno samych okien, jak i akcesoriów okiennych. Poznaj rodzaje okien dachowych dzięki profesjonalistom z firmy Fakro.

Moderator: FAKRO

atkisonb1
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2024, 10:32
Świetlik w sypialni?

autor: atkisonb1 » 27 mar 2024, 10:33

Remontuję sypialnię i myślę o świetliku nad łóżkiem.

Czy ktoś tak zrobił, ale potem tego żałował? Nie jestem pewien, ile światła faktycznie blokują rolety zaciemniające Velux https://speedtest.vet/ .
Ostatnio zmieniony 30 mar 2024, 14:22 przez atkisonb1, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
FAKRO
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 586
Rejestracja: 06 wrz 2006, 14:51
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:
Re: Świetlik w sypialni?

autor: FAKRO » 27 mar 2024, 11:56

Jeśli chciałby Pan zastosować produkty FAKRO to zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym Biurem Obsługi Klienta tel. 18/ 444 0 400. Chętnie doradzimy w doborze produktów.

Mateusz1999
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 mar 2024, 13:03
Re: Świetlik w sypialni?

autor: Mateusz1999 » 27 mar 2024, 13:16

Hej!
świetlik nad łóżkiem brzmi fajnie! Co do rolet zaciemniających Velux, powinny one blokować światło całkiem dobrze.

Awatar użytkownika
FAKRO
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 586
Rejestracja: 06 wrz 2006, 14:51
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:
Re: Świetlik w sypialni?

autor: FAKRO » 27 mar 2024, 14:12

Do okien dachowych firmy FAKRO mamy bogatą ofertę dodatków wewnętrznych zaciemniających pomieszczenie.
Polecić mogę:
roletę  ARF , która stanowi bardzo dobrą ochronę przed światłem słonecznym zapewniając zaciemnienie pomieszczenia.  Wykonana jest z eleganckiego, dekoracyjnego materiału, który nie przepuszcza światła oraz posiada boczne prowadnice, umożliwiające zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji oraz pozwalają na zaciemnienie wnętrza. Materiał rolety nie przepuszcza światła, a od strony szyby posiada warstwę odbijającą promienie słoneczne. Nieprześwitujący materiał gwarantuje pełną prywatność przy zasłoniętej rolecie. Boczne prowadnice pozwalają na zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji.

roletę plisowaną APF - roleta zaciemnia wnętrze powodując „przyjemny mrok” nawet podczas słonecznych dni, dzięki specjalnej budowie materiału, który nie przepuszcza światła dziennego, istnieje możliwość zatrzymania zasłony w dowolnym miejscu dzięki bocznym prowadnicom, posiada system top-down – swobodna obsługa za pomocą górnej i dolnej belki

Pełna informacja na temat oferowanych przez firmę FAKRO dodatków do okien dachowych dostępna jest pod adresem: https://www.fakro.pl/okna-dachowe/akces ... ewnetrzne/


Wróć do „Okna dachowe Fakro”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Gotowe projekty domów