Kuchnia gotowa czy na wymiar?

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
kreatywnaaranzacja
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 sie 2023, 18:36
Re: Kuchnia gotowa czy na wymiar?

autor: kreatywnaaranzacja » 12 paź 2023, 19:38

Podsumowując, wybór między kuchnią gotową a kuchnią na wymiar zależy od Twoich priorytetów i budżetu. Jeśli zależy Ci na dostosowaniu przestrzeni do swoich potrzeb i preferujesz unikalny design, kuchnia na wymiar może być najlepszym wyborem. Jednak, jeśli masz ograniczony budżet lub potrzebujesz kuchni natychmiast, kuchnia gotowa może być bardziej praktycznym rozwiązaniem. Ważne jest, aby dobrze przemyśleć swoje potrzeby i dokładnie porównać zalety i wady obu opcji przed podjęciem decyzji.

Obrazek

Rumak88
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 02 sty 2023, 11:45
Re: Kuchnia gotowa czy na wymiar?

autor: Rumak88 » 05 gru 2023, 11:16

Meble na wymiar do łazienki to dobre rozwiązanie, ale zacznij od sprawdzenia materiałów z których są zrobione. Warto też poradzić się np. architekta, który zaprojektuje łazienkę.

gilbert_567
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 05 gru 2023, 18:29
Re: Kuchnia gotowa czy na wymiar?

autor: gilbert_567 » 05 gru 2023, 18:39

Jeżeli dobrze wszystko przemyślisz to ogarniesz temat na meblach z Ikei, są naprawdę trwałe i mają długą gwarancję. Nie jeden stolarz meblowy zwinie żagle zanim minie Ci gwarancja.

Danmak
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 07 kwie 2023, 11:10
Re: Kuchnia gotowa czy na wymiar?

autor: Danmak » 16 sty 2024, 14:29

Były kiedyś fajne meble kuchenne. Zwróć jednak uwagę na ich funkcjonalność i na materiały. To najważniejsze kwestie, bo meble kuchenne to inwestycja na lata. 

AnnaCzaja
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 22 sty 2024, 12:48
Re: Kuchnia gotowa czy na wymiar?

autor: AnnaCzaja » 22 sty 2024, 12:54

Piękna ta kuchnia! Nieskormnie powiem ze bardzo przypomina mi moj projekt zrobiony przez Under Studio! Dokładnie taki styl uwielbiam.

Awatar użytkownika
NebulaNoma
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2024, 21:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontaktowanie:
Re: Kuchnia gotowa czy na wymiar?

autor: NebulaNoma » 29 sty 2024, 21:33

Ja uważam, że jeżeli nie ogranicza nas budżet to zdecydowanie kuchnia robiona na wymiar.

KowalskiRob
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 30 sty 2024, 21:35
Re: Kuchnia gotowa czy na wymiar?

autor: KowalskiRob » 30 sty 2024, 21:42

Noo meble na wymiar to jest dopiero jakośc. Ja bardzo jestem za takimi rozwiązaniami bo jednak one najlepiej oddają i są super na lata :D nie wiem gdzie można kupic dobre meble na wymiar, trzeba zwyczajnie poszukać w różnych firmach. Może jakieś polskie firmy jak 10office ale to trzeba wszystko samemu się przekonać żeby cosik się dowiedzieć :D

Afroda
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 25 kwie 2017, 17:37
Re: Kuchnia gotowa czy na wymiar?

autor: Afroda » 31 sty 2024, 17:28

Ja mam zrobioną kuchnię na wymiar i jestem bardzo zadowolona. Miałam wypatrzonych parę praktycznych rozwiązań, które znalazłam w internecie i mogłam je zastosować, pokazując stolarzowi. Myślę, że nie znalazłabym takiej kuchni, jaką bym chciała w salonie meblowym.

tojewa
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 10 paź 2021, 9:28
Re: Kuchnia gotowa czy na wymiar?

autor: tojewa » 04 lut 2024, 22:14

Gotowe kuchnie są doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie szybkość i prostotę. Dostępność gotowych zestawów mebli kuchennych w sklepach budowlanych sprawia, że możemy szybko zrealizować nasze marzenia o nowej kuchni. To także doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą angażować się w proces projektowania i czekania na realizację zamówienia.

angolia
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 24 wrz 2019, 20:52
Re: Kuchnia gotowa czy na wymiar?

autor: angolia » 05 lut 2024, 11:40

Remont w domu to zazwyczaj czas intensywnych prac budowlanych, zmian i niepokojów. Po zakończeniu projektu, gdy wszystko jest już na swoim miejscu, pozostaje jeszcze kwestia sprzątania. Tutaj pojawia się pytanie: czy sprzątanie po remoncie to zadanie, które chciałbyś podjąć samodzielnie, czy lepiej zaufać profesjonalistom? Warto zastanowić się nad zatrudnieniem firmy sprzątającej, która pomoże utrzymać Twój dom w nieskazitelnej czystości.
A wtedy nie tylko kuchnia, ale cały dom będzie bardzo wygodny dla Twojego pobytu. Nie marnuj czasu

Izugir
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 27 sty 2023, 12:03
Re: Kuchnia gotowa czy na wymiar?

autor: Izugir » 25 mar 2024, 13:28

Możesz zgłosić się po pełne komplety mebli do pmmeblee lub po pojedyncze elementy w zależności od potrzeb aranżacyjnych. Do szaf wprowadzają nawet ukryte schowki, czy inne elementy zwiększające funkcjonalność, co potwierdzisz w galerii dotychczasowych realizacji.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości

Gotowe projekty domów

cron