Godni polecenia POLECAM FIRMY

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

henryk3055
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 18 wrz 2023, 12:52
Re: Godni polecenia POLECAM FIRMY

autor: henryk3055 » 18 wrz 2023, 13:29

Produkcja i montaż stolarki aluminiowej - Alufasada Matmont Przygotują projekt, zrealizują zakres i zamontują.

emsti
Aktywny
Aktywny
Posty: 247
Rejestracja: 02 sty 2016, 10:37
Re: Godni polecenia POLECAM FIRMY

autor: emsti » 26 paź 2023, 7:48

Dzialka jak nasza,rodzina jak nasza(3 też chcemy gdy dom będzie na wykonczeniu) i my mamy w projekcie dom z poddaszem użytkowym..z tego względu, że niech sobie bajzel od dzieci jest u góry a w przyszłości ich prywatność a życie rodziców na dole..do tego wiem,że mało które dzieci zostają w przyszłości na domie rodziców ale różnie życie sie układa więc mając poddasze może tam mieszkać druga rodzina i ma swój kąt

No i już na etapie projektu domu dobrze jest zdecydować się na pomoc projektanta wnętrz.

Polecam to projektowanie wnętrz w Krakowie.

dandy22
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2008, 21:42
Re: Godni polecenia POLECAM FIRMY

autor: dandy22 » 17 lut 2024, 20:51

Witam
Ma ktoś namiary na firmę JDOMagala ?? Budowali mi kilka lat temu dom i to była jedyna ekipa która była profesionalna. Pozostałe tynkarze fliziarze masakra ciężko sie było dogadać. Teraz syn chce budować, mi gdzieś zapodział sie nr tel. a widzę że ich strona internetowa nie działa. Szukam kontaktu z panem Józefem chce żeby syn miał również profesionalnie wybudowany dom.

Brudny
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2024, 15:49
Re: Godni polecenia POLECAM FIRMY

autor: Brudny » 22 mar 2024, 15:56

Polecam firmę viaty produkującą wiaty garażowe, bardzo solidni i wszystko w terminie. :D

miracle
Aktywny
Aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:42
Re: Godni polecenia POLECAM FIRMY

autor: miracle » 23 kwie 2024, 14:46

A ja mogę polecić firmę, która zajmuje się przeprowadzkami. Japa&Co to profesjonalna ekipa, która zna się na rzeczy i szybko poradzi sobie z każdą przeprowadzką.


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

Gotowe projekty domów