Jaka szafa do sypialni?

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
tekla95
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 15 wrz 2023, 12:55
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:
Re: Jaka szafa do sypialni?

autor: tekla95 » 15 wrz 2023, 13:20

Ładne meble, ale ja osobiście w sypialni lubię minimalizm. Komoda i szafki nocne to max co mogę mieć w sypialni. Zależy od wielkości mieszkania oczywiście, ale ja mam w osobnym pokoju, powiedzmy biurze, szafę robioną na wymiar na całej ścianie. Jestem zadowolona z takiego rozwiązania.

Awatar użytkownika
NebulaNoma
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2024, 21:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontaktowanie:
Re: Jaka szafa do sypialni?

autor: NebulaNoma » 29 sty 2024, 22:02

Ja mam zaprojektowany przez siebie PAX z Ikea na całej ścianie w sypialni i jestem mega zadowolony.

Afroda
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 25 kwie 2017, 17:37
Re: Jaka szafa do sypialni?

autor: Afroda » 31 sty 2024, 17:23

Ja mam szafę przesuwną, bo niestety na normalnie otwieraną nie było miejsca. A chyba należę do mniejszości, ale irytują mnie na maksa te przesuwne drzwi. Wystarczy, że jakaś pier... podejdzie pod rolki i co? I nie przesuniesz drzwi do końca i nie otworzysz szuflady wewnętrznej.

KowalskiRob
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 30 sty 2024, 21:35
Re: Jaka szafa do sypialni?

autor: KowalskiRob » 29 lut 2024, 14:48

Hahah to i ja mam bardzo praktyczny pomysł, który kiedyś zobaczyłem. Pewnego razu odwiedziłem znajomego, który postanowił zainstalować w swojej sypialni... szafę biurową! dziwnie, nie? Ale okazało się, że był to naprawdę dobry wybór. Szafa biurowa była niesamowicie przestronna i miała wiele półek, szuflad oraz miejsc na przechowywanie, co idealnie sprawdziło się jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania ubrań, pościeli i innych rzeczy, które zazwyczaj trzymamy w sypialni. Dodatkowo, stylowy wygląd szafy biurowej idealnie komponował się z resztą wystroju wnętrza. Chyba była ona z 10Office XDDD całkiem śmieszna sprawa


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości

Gotowe projekty domów