Potrzebuję porady dotyczącej planowania kuchni.

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

hafer
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2024, 11:27
Potrzebuję porady dotyczącej planowania kuchni.

autor: hafer » 16 lut 2024, 11:34

Potrzebuję kuchni do nowego mieszkania. Część funkcjonalną zaplanuję sam, mój SO wybierze tylko kolory. Jestem osobą techniczną ceniącą funkcjonalność i prostotę. A ponieważ będzie to model objęty 25-letnią gwarancją, zależy mi na tym, aby był idealny.

Najtrudniejsze dla mnie pytania to: router login

Jakich półek lub szafek powinienem używać i gdzie?

Gdzie umieścić lodówkę, zlew, piekarnik, płytę kuchenną i zmywarkę?

Jaka jest Twoja ulubiona część Twojej kuchni? I dlaczego? Mam nadzieję, że podrzucisz mi trochę lifehacków haha.

Jedyne, co wiem na razie, to: miejsce do gotowania, czyszczenia i przechowywania powinno składać się z 3 „oddzielnych” części. Potrzebuję blatu po obu stronach płyty kuchennej. Potrzebuję też szuflady na sztućce, prawdopodobnie wokół płyty kuchennej. A kosze na śmieci pod zlewem, a może... pod blatem?

Budżet nie gra roli, bo większość kosztów będzie po stronie dekoracji, a ja na pewno będę korzystać z rzeczy z IKEA.
Ostatnio zmieniony 21 lut 2024, 21:13 przez hafer, łącznie zmieniany 1 raz.

tampiclukrus
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 wrz 2023, 7:13
Re: Potrzebuję porady dotyczącej planowania kuchni.

autor: tampiclukrus » 17 lut 2024, 13:27

Nowe mieszkani e to zawsze ekscytujący czas, zwłaszcza podczas planowania kuchni. Oto kilka sugestii dotyczących rozmieszczenia urządzeń: lodówki, zlewozmywaka, piekarnika, płyty grzewczej i zmywarki. Ułatwi to codzienne prace kuchenne. Jeśli chodzi o Twoje ulubione części kuchni, zastanów się, co jest dla Ciebie ważniejsze - wygodna przestrzeń do gotowania, przechowywanie czy estetyczny układ. Dla mnie osobiście bardzo ważnym punktem jest zlewozmywak, który powinien być starannie dobrany Mogę doradzić Ci zlew czarny jednokomorowy, który mi odpowiadał i mogą doradzić Ci bardziej szczegółowo!


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 114 gości

Gotowe projekty domów