Drzwi wewnętrzne - wybór między dwoma modelami.

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

JacentyEsz
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2022, 9:17
Drzwi wewnętrzne - wybór między dwoma modelami.

autor: JacentyEsz » 04 lut 2022, 9:22

Dzień dobry,
potrzebuję zakupić drzwi wewnętrzne bezprzylgowe do mieszkania.
Wybór padł na dwie marki, ale nie mogę się zdecydować "co lepsze"?
Wybieram między:
- Porta CPL w kolorze dąb naturalny
- Erkado Uno Premium w kolorze dąb natur premium
Różnica w cenie nie jest jakaś duża, bo za 4 pary drzwi wychodzi za Portę niecałe 500zł więcej. Pytanie czy warto dopłacić do Porty? Czy będą jakościowo lepsze niż Erkado?

mazwoj
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 954
Rejestracja: 25 wrz 2016, 17:55
Re: Drzwi wewnętrzne - wybór między dwoma modelami.

autor: mazwoj » 14 lut 2022, 12:55

Obie marki dobry wybór. Szczególnie w tych okleinach. CPL (czy to w Porcie czy ogółem jako CPL) oraz Premium na bazie polipropylenu to bardzo wytrzymałe okleiny. Zarówno jakościowo Porta jak i Erkado myślę że spełnią oczekiwania. Szukaj małych detali różniących te drzwi - np. 3 zawiasy w standardzie w bezprzylgowych w Erkado, drewniana rama w skrzydle. W Porcie np. możesz domówić sobie 3ci zawias do bezprzylgówek, co z resztą rekomenduję w każdej firmie. To takie dwie przewagi Erkado. Reszta to Twoja decyzja, budżet i preferencje.

Ognik 777 rudy
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 06 paź 2022, 10:41
Re: Drzwi wewnętrzne - wybór między dwoma modelami.

autor: Ognik 777 rudy » 15 lut 2024, 12:49

Zgadzam się z przedmówca . Obaj producenci są dobrzy jeśli chodzi o drzwi pokojowe.
Sprawdź oprócz detali jak to wychodzi po wyliczaniu. Ja bym wziął tańsza opcje bo jakość będzie bardzo dobra
Jeśli o cenie mowa to szukaj mniejszych sklepów bo tam będzie się bardziej opłacać i rabat dostaniesz i lepiej się dogadasz W dużych sklepach to sprzedawca ma jedna cenę w komputerze i nic zrobić nie może.
Najważniejsze szukaj sklepu gdzie maja swoich do montazu i sprawdzonych ludzi Dużo firm tak działa ze dziś Franek z bratem robi a za miesiąc już jest Bolek z synem a potem jakaś firma inna do montazu przychodzi która potem wyparuje i do reklamacji nikogo nie ma.
W dużych sklepach to albo zwrot pieniędzy przy reklamacji albo reklamacja nie uznana bo nie ma komu sie tym zająć na poważnie.
Jeszcze nie patrz czy tam w tym sklepie jest marmurowa podłoga czy skórzane fotele bo przy takim wystroju zawsze idzie wysoka cena.
Patrz tez czy obsługa sie zna i czy dobrze klienta traktują Opinie pisane często nie są prawdziwe bo sami zlecają ich pisanie.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości

Gotowe projekty domów