Czy warto kupować drzwi firmy Erkado?

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

goko
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2024, 8:49
Re: Czy warto kupować drzwi firmy Erkado?

autor: goko » 31 sty 2024, 13:55

Dzień dobry,
czy ma Pan doświadczenie z drzwiami ukrytymi Erkado Covert? Zastanawiam się nad opcją z wypełnieniem płytą pełną i z ościeżnicą lakierowana na kolor (czy to lakierowanie proszkowe?) i również skrzydłem lakierowanym na biało. Czy ościeżnice są wystarczająco sztywne (bo ekipa mająca doświadczenie z DRE i Portą i drzwiami Sekret zdecydowanie stawia na te ostatnie. Niestety o Erkado cięzko znależc jakies informaje od użytkowników.

AKTUALIZACJA:
Pisałem wcześniej, że jestem po pierwszych montażach drzwi lakierowanych i ościeżnic z łączeniem 90 stopni z tej firmy. Nadal podtrzymuję to co pisałem. Estetyka wykonania na prawdę na wysokim poziomie. Przydałby się jedynie większy wybór w kolorystyce lub chociaż możliwość wyboru drzwi w połysku, bo o takie czasem Klienci pytają. Te półmaty za to są najbardziej uniwersalne. Jak na pierwszy wypust drzwi lakierowanych to poszło im OK.[/quote]

marko19
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 04 lip 2016, 22:15
Re: Czy warto kupować drzwi firmy Erkado?

autor: marko19 » 14 lut 2024, 13:22

Nie znam tej firmy więc ciężko mi się odnieść, ale jak jesteś zadowolony to dobrze. Ja mam drzwi z Aluhaus i też mogę polecić. Mają dobry stosunek ceny do jakości, obsługa ok, opieka pogwarancyjna też bez zarzutu, naprawili mi coś co było moją w sumie winą. Drzwi są ładne, kolor bez zmian.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości

Gotowe projekty domów