Lekcje

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

TeddyBear
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 wrz 2021, 8:54
Lekcje

autor: TeddyBear » 02 wrz 2021, 9:00

Dzień dobry. Chciałabym zapytać wszystkich o ich ulubione przedmioty w szkole. Osobiście, kiedy byłem w szkole, bardzo lubiłem wszystkie przedmioty. Myślę, że właśnie dlatego ukończyłem szkołę z wyróżnieniem. A ty, jak skończyłeś ostatni rok szkoły?

Foxxi
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 02 wrz 2021, 9:15
Re: Lekcje

autor: Foxxi » 02 wrz 2021, 9:17

Skończyłam szkołę dawno temu. W szkole szło mi bardzo słabo. Szczególnie źle szła mi nauka języków obcych. Teraz bardzo tego żałuję. Teraz znalazłem angielski dla dorosłych i zamierzam nauczyć się tego języka perfekcyjnie. Mam nadzieję, że starczy mi cierpliwości)))

TeddyBear
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 wrz 2021, 8:54
Re: Lekcje

autor: TeddyBear » 02 wrz 2021, 9:34

Język angielski jest bardzo ważny w życiu codziennym. Zwłaszcza jeśli lubisz podróżować. Cieszę się, że zdecydowałeś się na studia po szkole i wybrałeś dobry kierunek. Znam bardzo dobrze język angielski i to pomaga mi w pracy.

monikaliss30
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2023, 9:37
Re: Lekcje

autor: monikaliss30 » 08 sie 2023, 9:45

Jeżeli chodzi o angielski to polecam Wam lekcje z native speakerem. Najlepsze lekcje, dzięki którym nauczycie się szybko mówić w tym języku.

karager
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 wrz 2023, 12:53
Re: Lekcje

autor: karager » 13 wrz 2023, 12:54

monikaliss30 pisze:Jeżeli chodzi o angielski to polecam Wam lekcje z native speakerem. Najlepsze lekcje, dzięki którym nauczycie się szybko mówić w tym języku.

Zgadzam się, bardzo mi to pomogło przed przeprowadzką do USA. Ogólnie rzecz biorąc, pełna nauka języka zajmuje dużo czasu. W tym sensie nie będziesz w stanie nauczyć się angielskiego w pełni, jeśli będziesz uczyć się go tylko z nauczycielem. W każdym przypadku będziesz musiał pracować samodzielnie zarówno podczas kursu angielskiego, jak i po jego zakończeniu. Kursy języka angielskiego po prostu dają ci przewagę i podstawę do dalszej niezależnej nauki języka angielskiego, która składa się z praktycznych umiejętności, takich jak czytanie niedostosowanej literatury, słuchanie dużej ilości oryginalnego języka angielskiego i, jeśli to możliwe, praktyka mówienia.

korni548
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2023, 10:32
Re: Lekcje

autor: korni548 » 22 lis 2023, 10:41

Polecam Wam angielski dla dzieci z nowoczesną metodą LEO English. Moje dzieci uczęszczają na taki kurs i widzę ogromne postępy :)

polakowalczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2023, 10:43
Re: Lekcje

autor: polakowalczyk » 23 lis 2023, 10:47

Moim zdaniem leaderschool - szkoła językowa dla dzieci w Krakowie jest najlepsza :)

mkalina478
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2024, 9:52
Re: Lekcje

autor: mkalina478 » 14 lut 2024, 10:14

Ja także polecam tę szkołę, ale u mnie w Kaliszu. Zajęcia dla dzieci Kalisz w LS to najlepsze kursy dla najmłodszych :)


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Omgili [Crawler] i 47 gości

Gotowe projekty domów