Problem z fototapetą

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

aniahania1983
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 lut 2019, 22:06
Re: Problem z fototapetą

autor: aniahania1983 » 27 lut 2019, 22:27

Ja podziękuję fachowcom, dwa razy zamawiałam fototapetę i dwa razy tak kleili że albo odchodziła albo pozadzierana była. Teraz zamówiłam fototapeta do salonu z internetu z fajnego materiału na flizelinie i instrukcję dodali i sama przykleiłam i szczerze nie ma w tym nic trudnego. No może minus że za mało kleju dodali gratis ale to może ja za dużo nakładałam :lol: :lol: :lol:

FotoNaRame
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 14 maja 2018, 11:54
Re: Problem z fototapetą

autor: FotoNaRame » 15 mar 2019, 9:30

Jeżeli wątek jest nadal aktualny i szukacie ładnych, ciekawych wzorów fototapety do swojego mieszkania, to polecam zerknąć także na nasze kolekcje, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie :)

Awatar użytkownika
budek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 261
Rejestracja: 27 kwie 2015, 16:30
Kontaktowanie:
Re: Problem z fototapetą

autor: budek11 » 30 paź 2023, 8:57

Fototapeta dobrej jakości
Proszę o polecenie sklepu online z naprawdę dobrymi jakościowo fototapetami flizelinowymi z taką struktura w dotyku.

No i czy ktoś moze korzystał z pomocy firmy w kłądzeniu tapety? Zastanawiam się nad pomocą ich:
https://mocniwreklamie.pl/fototapeta-z- ... -warszawa/
Ostatnio zmieniony 08 lis 2023, 12:31 przez budek11, łącznie zmieniany 1 raz.

hylia7044
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 02 gru 2021, 15:57
Re: Problem z fototapetą

autor: hylia7044 » 30 paź 2023, 18:10

Wiele porad odnośnie fototapety znajdziecie na stronie https://e-mieszkanie.pl/fototapeta-jaka ... 9-16386891 tam na stronie macie wiele artykułów odnośnie wykończenia i aranżacji wnętrz. Fajne ciekawe wpisy i porady od ekspertów. Zobaczcie i poczytajcie. Zachęcam

e-Rzecznik Śnieżka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1227
Rejestracja: 25 maja 2012, 8:26
Kontaktowanie:
Re: Problem z fototapetą

autor: e-Rzecznik Śnieżka » 06 lis 2023, 20:10

Szanowni Państwo,
Aby fototapeta była estetyczna i trwała, ważne jest też odpowiednie przygotowanie
podłoża. Powinno być ono stabilne, równe, gładkie, pozbawione pęknięć oraz ubytków. Do gruntowania powierzchni przed przyklejeniem fototapety warto zastosować grunt szybkoschnący. Zadaniem gruntu jest wyrównanie chłonności podłoża, zapewnienie jego optymalnej przyczepności, a także związanie kurzu i zabrudzeń.

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 504
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Problem z fototapetą

autor: Złotowłosa » 08 sty 2024, 8:41

Fototapeta fototapecie nie równa,jest masę kiczowatych ale są i takie,że najlepszy projektant chętnie zastosuje w swoich aranżacjach.

To co na pewno warto to skorzystanie z pomocy firmy, która ma duże doświadczenie w kładzeniiu fototapety na ścianie.

Od siebie polecam kontakt z nimi: mocniwreklamie.pl/fototapeta-z-montazem-warszawa/

Firma zajmuje się profesjonalnym montażem fototapet na terenie Warszawy.


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości

Gotowe projekty domów