Zbiornik/szambo betonowe - cała woda wypływa

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

echoes
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2023, 10:20
Zbiornik/szambo betonowe - cała woda wypływa

autor: echoes » 02 gru 2023, 11:22

Proszę o sugestie i ostrzegam potencjalnych klientów.

Zakupiłem zbiornik od firmy Bet-Dam, zbiornik betonowy.
Faktura na zbiornik jest wystawiona przez zupełnie inną firmę, przy zgłoszeniu reklamacji pracownik nawet nie kojarzył tej innej firmy. Uważam, że to żenujące, aby firma która reklamuje się piszącą "nasze zbiorniki" sprzedawała zbiorniki, które ich jednak nie są, tym samym wprowadza w błąd. Też pracuje z klientami i jestem twórcą produktów najwyżej jakości, nie wyobrażam sobie, żeby sprzedać komuś jakiś szajs i jeszcze dać komuś nieswoją fakturę bez informowania o tym z góry. Ale to na marginesie.

Wykop pod zbiornik został profesjonalnie przygotowany z zachowaniem wszystkich zasad.

Po napełnieniu zbiornika, praktycznie cała objętość wody wypłynęła z niego w ciągu doby, po czym zbiornik który był wypoziomowany co do milimetra, nieci ten poziom stracił i oczko poziomicy już idealne nie jest.

Firma z faktury na maila z reklamacją nie odpisuje, firma Bet-Dam przyjęła zgłoszenie reklamacyjne i obecnie oczekuje na to, aby ktoś się w tej sprawie skontaktował, póki co bez odzewu.

Jestem ciekaw jakie rozwiązania w tej sytuacji są możliwe, zaczekam oczywiście na kontakt z kimś z tych firm, nie chce z góry wydawać osądów, jednak patrząc na to, jak wygląda jakość usług w tym kraju i poziom uczciwości, nastawiam się na każdy możliwy scenariusz. Mam duże zaplecze prawne, więc jestem gotów podjąć różne kroki.

Poprzedni zbiornik firmy Irpol - wszystko bez zarzutu, mimo upływu czasu wciąż szczelny. Żałuje, że kolejnego zbiornika nie kupiłem od nich.

Dodam jeszcze, że śmietnik jaki zostawili w tym zbiorniku to inna sprawa, niedopałek, stare rękawiczki, resztki zaprawy. Zdecydowanie nie polecam.

Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

Gotowe projekty domów