Samochód - gdzie naprawię?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

maariaaa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 26 lut 2016, 15:49
Samochód - gdzie naprawię?

autor: maariaaa » 03 lip 2023, 21:21

Cześć wszystkim! Moje auto odmówiło mi dzisiaj posłuszeństwa, niestety. Czy możecie mi polecić jakiś sprawdzony serwis samochodowy ze Śląska? Szukałam na własną rękę i trafiłam na aldę - Alda Motorsport. Wydają się konkretni, ale nigdy nie korzystałam z ich usług. Ktoś, coś?

Rokiko
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 14 mar 2016, 11:00
Re: Samochód - gdzie naprawię?

autor: Rokiko » 04 lip 2023, 7:54

Masz Lamborghini, że tam chcesz naprawiać auto? 8)

Awatar użytkownika
crona.emelie
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 08 lis 2023, 12:58
Re: Samochód - gdzie naprawię?

autor: crona.emelie » 08 lis 2023, 13:01

Mam też pytanie odnośnie sprzedaży samochodu. W jaki sposób dobrze przygotować takie ogłoszenie? W sieci staram się posiłkować takimi informacjami (jak napisać dobre ogłoszenie sprzedaży auta o tym nie możesz zapomnieć). Co Wy na to? Samochody na sprzedaż muszą być opisane dokładnie i rzetelnie, jednak w sposób przystępny dla każdego potencjalnego nabywcy. Ile zajęła Wam sprzedaż auta?

Awatar użytkownika
hirthe.jovani
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 20 lis 2023, 12:19
Re: Samochód - gdzie naprawię?

autor: hirthe.jovani » 20 lis 2023, 12:22

A ja przychodzę z pytaniem, gdzie pozbędę się samochodu. Czy ktoś z Was korzystał z auto złomu w Libiążu? Złomowanie auta jest możliwe, wyłącznie jeśli dopilnujesz formalności. Zadbaj o to, by mieć przy sobie dowód rejestracyjny lub inny dokument, który potwierdzi dane pojazdu. Może to być np. zaświadczenie, które wydał przez odpowiedni Wydział Komunikacji.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości

Gotowe projekty domów