Agregat prądotwórczy na budowę

Domowe prace związane z prądem mogą być bardzo niebezpieczne. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat instalacji elektrycznych począwszy, od wymiany kontaktu po podłączenie prądu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Sroczka2128
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2023, 16:40
Agregat prądotwórczy na budowę

autor: Sroczka2128 » 18 lis 2023, 16:45

Witam.
Potrzebuje rady odnośnie agregatu prądotwórczego na budowę domu system gospodarczy. Budowa minimum 10 Lat ze względu ze nie opłaca się płacić za sam licznik i taryfę budowalną taniej wyjdzie kupić agregat prądotwórczy. Przeznaczona kwota okolice 3 tyś. chyba ze się będzie opłacało dołożyć do całkowitej kwoty 4 tyś.
Przeznaczanie ; wiertarka, szlifierka mała, szlifierka dużą i czajnik na wodę. Myślę o agregacie Moc znamionowa2.2KW -3 KW. Myślę ze wystarczy na takie prace sporadyczne.
Chciałbym by był mało awaryjny i lekki ze względu ze sam będę działa a agregat który waży 40-50 kg mogę z samochodu sam nie wygnać.

Zastanawiam się nad;(Chodź kompletnie się nie znam na tym a nie chce kupić jakiegoś dziadostwa wiem ze Agregat Honda EU22i ale cena ponad 6 tyś - jest dobry ale to nie mój budżet)
Majster Polska 2500 W
Maxpeedingrods 3300 W
Fogo 2500 W(Podobno na bazie Honda tylko czy 2.2kw wystarczy? )


Z góry przepraszam jak nie odpowiedni dział.

Wróć do „Instalacje elektryczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

Gotowe projekty domów