Łagodzenia bólu w plecach

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Daswer
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2023, 18:14
Łagodzenia bólu w plecach

autor: Daswer » 15 cze 2023, 18:15

Witaj! Szukam skutecznych metod leczenia i łagodzenia bólu w plecach. Miałem problemy z plecami w przeszłości i słyszałem o manualnej terapii jako potencjalnym rozwiązaniu. Czy możesz polecić dobrego terapeutę manualnego w Wola, Warszawa?

Andrey18
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2021, 16:57
Re: Łagodzenia bólu w plecach

autor: Andrey18 » 15 cze 2023, 19:16

Jeśli potrzebujesz manualnej terapii w celu złagodzenia bólu pleców, będziesz potrzebować masażysta z "Najlepszy Masaż". Posiadają doświadczonych i profesjonalnych terapeutów manualnych, specjalizujących się w pracy z problemami kręgosłupa. Jeden z ich doświadczonych terapeutów manualnych, o imieniu Andrzej, pomógł mi z problemami w okolicy lędźwiowej. Jest profesjonalistą w swojej dziedzinie i przeprowadza dokładne badanie, aby ustalić źródło problemu. Następnie stosuje różne techniki terapii manualnej, takie jak delikatne rozciąganie i manipulacje, aby złagodzić napięcie i poprawić ruchomość kręgosłupa.

filipekazsx
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 21 cze 2023, 9:51
Re: Łagodzenia bólu w plecach

autor: filipekazsx » 21 cze 2023, 9:57

przede wszystkim to trzeba znalezc przyczynę tych klopotow zdrowotnych. Bo nawet jak znajdziesz dobrego fachowca od rehabilitacji, ale nie wyeliminujesz np. zlych, codziennych nawykow, to w dluzszej perspektywie czasu nic to nie pomoze. Tylko wydasz kasę (a takie zabiegi nie sa tanie, szczegolnie teraz), stracisz sporo czasu i koniec koncow takze i nerwow. Takze na poczatek zastanow sie, co powoduje te klopoty. Jak wiesz, to juz polowa sukcesu. Jak nie wiesz, to konieczna jest diagnostyka. Dopiero potem mozna myslec o terapiach, czy rehabilitacjach. Ok, cwiczenia sa wazne, ale na co dzien tez musisz sie zatroszczyc o to zagadnienie

Andrey18
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2021, 16:57
Re: Łagodzenia bólu w plecach

autor: Andrey18 » 28 sie 2023, 22:36

Jeśli potrzebujesz manualnej terapii w celu złagodzenia bólu pleców, będziesz potrzebować masażysty.

Koleosia
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2021, 20:59
Re: Łagodzenia bólu w plecach

autor: Koleosia » 12 lis 2023, 15:47

Ja polecam trening EMS. Trochę mnie życie przycisnęło z czasem i z kondycją, do tego bóle pleców od siedzenia i emsy się okazały strzałem w dziesiątkę. Chodzę do tribesquad. Tak, moze na początku się wydawac dziwne to, ale na serio, na serio daje rezulalty.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości

Gotowe projekty domów