Poradnia

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

FrigociaKO
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 08 sie 2019, 14:04
Poradnia

autor: FrigociaKO » 15 lis 2019, 17:36

Witajcie
Szukam jakiejś poradni psychologiczno seksuologicznej. Od pewnego czasu mam problemy w związku i myślę, że terapia małżeńska mogłaby nam pomóc. Moglibyście coś polecić? Z góry dziękuję.

Rinno
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2019, 20:25
Re: Poradnia

autor: Rinno » 19 lis 2019, 20:27

Trzeba być dobrej myśli - ja polecam Ci wybrac klinikę Medox w Nowym Modlinie - oni prowadzą takie terapie po 90 minut dla par . Z pewnoscia pomoga - ja zycze powodzenia

KrzysiekDrabacz
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2022, 11:25
Re: Poradnia

autor: KrzysiekDrabacz » 11 sty 2022, 11:28

Polecam Ośrodek Centrum Krajna na Kaszubach. Super miejsce i psychoterapeuci którzy naprawdę wiedzą co robią.

bajkowa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 89
Rejestracja: 31 sie 2018, 13:20
Re: Poradnia

autor: bajkowa » 10 cze 2023, 17:16

Pytanie skąd jesteś ? Jeżel iz Krakowa lub okolic, to zdecydowanie warto wpaść na ul. Łobzowską 48, przyjmuje tam świetny psychoterapeuta mgr Dariusz Rudaś. Warto mu zaufać, na pewno pomoże.

alicjages54
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2023, 8:05
Re: Poradnia

autor: alicjages54 » 14 lip 2023, 8:25

Polecicie mi może jakiś sprawdzony ośrodek leczenia alkoholizmu we Wrocławiu?

Awatar użytkownika
mertz.deron
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 09 lis 2023, 14:52
Re: Poradnia

autor: mertz.deron » 09 lis 2023, 14:56

Ogromną zaletą telemedycyny jest fakt, że nie jesteśmy w tym przypadku ograniczeni miejscem zamieszkania, przebywania, a często także czasem. Jeśli okoliczności tymczasowo nie pozwalają nam na kontynuowanie czy rozpoczęcie leczenia (jak chociażby w przypadku panującej obecnie pandemii), nic nie stoi na przeszkodzie, aby zachować ciągłość leczenia, a nawet rozpocząć je przy pomocy technologii.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości

Gotowe projekty domów