Żywienie psa

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

marko19
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 04 lip 2016, 22:15
Re: Żywienie psa

autor: marko19 » 19 kwie 2021, 6:44

Cześć, mam psa od tygodnia i chciałbym się poradzić w kwestii akcesoriów. Oprócz smyczy kupić obrożę czy jednak szelki? Ostatnio widziałem tanie szelki i zastanawiam się czy ich nie kupić bo taka cena to chyba okazja. Z tego co widziałem jeżeli pieski są małe w większości przypadków noszą szelki i chyba zdecyduję się na zakup szelek.

Kazikdobry
Aktywny
Aktywny
Posty: 123
Rejestracja: 17 sty 2019, 14:07
Re: Żywienie psa

autor: Kazikdobry » 28 maja 2021, 15:24

Niestety wiele karm dla psów ze sklepów są nie dobre dla zdrowia zwierząt.

Motyllia
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 26 gru 2016, 17:58
Re: Żywienie psa

autor: Motyllia » 01 mar 2022, 20:16

Chcąc dawać psu pełnowartościowy pokarm warto rozejrzeć się na rynku i kupić karmę o dobrym składzie. Mam psa, który ma problemy skórne spowodowane alergią na kurczaka. Ponieważ zależ nam na jego komforcie dnia codziennego zaczęliśmy szukać karm hipoalergicznych. Znaleźliśmy w sieci ofertę polskiej marki Empire, która zalicza się do marek premium bo w swych karmach ma wyselekcjonowane składniki bez kurczaka, zbóż i ziemniaków. Kupiliśmy i zaczęliśmy podawać ją psu. Po miesiącu widać sporą różnicę w wyglądzie skóry i sierści.

terechna
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 02 sty 2022, 21:43
Re: Żywienie psa

autor: terechna » 29 paź 2023, 20:43

Nasza suka uwielbia suchą karme Josera Festival z sosem, Diuna uwielbia ją. Wzmacnia kości, ma lśniąca sierśc, super


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości

Gotowe projekty domów