Przykry zapach w łazience

Wszystko o kanalizacji i odwodnieniu. Dział poświęcony poradom na temat najnowszym rozwiązaniom technologicznym związanymi z kanalizacją, drenażem i oczyszczaniem ścieków.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

DonVitoCorleone
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2023, 1:49
Przykry zapach w łazience

autor: DonVitoCorleone » 10 lip 2023, 2:02

Witam. Od jakiegoś czasu w łazience brzydko pachnie, głównie z odwodnienia liniowego - spod prysznica. Użyłem kreta do wszystkich możliwych otworów (odwodnienie liniowe, odpływ podłączony do pralki, zlew), ale to nie pomogło. Daje się teraz też słyszeć bulgotanie po spuszczeniu wody w toalecie. Dodam, że brzydki zapach unosi się tylko w łazience na piętrze w domu jednorodzinnym. Wcześniej tego nie było, a nie były robione teraz żadne pracę remontowe, więc nie mam pomysłu co to może być i jak pozbyć się tego smrodu.

DonVitoCorleone
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2023, 1:49
Re: Przykry zapach w łazience

autor: DonVitoCorleone » 07 sie 2023, 17:56

DonVitoCorleone pisze:Witam. Od jakiegoś czasu w łazience brzydko pachnie, głównie z odwodnienia liniowego - spod prysznica. Użyłem kreta do wszystkich możliwych otworów (odwodnienie liniowe, odpływ podłączony do pralki, zlew), ale to nie pomogło. Daje się teraz też słyszeć bulgotanie po spuszczeniu wody w toalecie. Dodam, że brzydki zapach unosi się tylko w łazience na piętrze w domu jednorodzinnym. Wcześniej tego nie było, a nie były robione teraz żadne pracę remontowe, więc nie mam pomysłu co to może być i jak pozbyć się tego smrodu.

Nikt nie potrafi pomóc?

marxxx
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 13 sty 2008, 10:39
Re: Przykry zapach w łazience

autor: marxxx » 30 wrz 2023, 11:35

Prawdopodobnie masz problem z syfonem w którym po odparowaniu wody robi się swobodny przewiew do kanalizacji. Zazwyczaj pomaga dodanie tam plastikowej rurki ograniczającej minimalny poziom wody w syfonie


Wróć do „Kanalizacja i odwodnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

Gotowe projekty domów