Rolety gdzie kupić na śląsku

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Klimecki88
Aktywny
Aktywny
Posty: 105
Rejestracja: 28 sty 2021, 14:51
Rolety gdzie kupić na śląsku

autor: Klimecki88 » 21 gru 2022, 8:49

Jaką firmę na Śląsku możecie mi polecić jeśli chodzi o wykonywanie rolet w domu? Zależy mi na dobrym wykonaniu i kompleksowej usłudze łącznie z montażem. Jak możecie podpowiedzieć jakiegoś wykonawcę, który będzie się tym mógł zająć to dajcie znać.

Dudson
Aktywny
Aktywny
Posty: 113
Rejestracja: 29 lip 2021, 10:58
Re: Rolety gdzie kupić na śląsku

autor: Dudson » 27 gru 2022, 9:52

Poza sprzedażą montaż i serwis rolet w jednej firmie to na pewno spora wygoda. W tym kierunku działa między innymi firma Tobof z Rudy Śląskiej, zarówno sprzedaż systemów osłonowych jak i też ich późniejszy montaż w okien i ewentualny serwis.

Awatar użytkownika
jacek22
Aktywny
Aktywny
Posty: 196
Rejestracja: 29 sie 2012, 10:24
Re: Rolety gdzie kupić na śląsku

autor: jacek22 » 25 sty 2023, 12:15

Klimecki88 pisze:Jaką firmę na Śląsku możecie mi polecić jeśli chodzi o wykonywanie rolet w domu? Zależy mi na dobrym wykonaniu i kompleksowej usłudze łącznie z montażem. Jak możecie podpowiedzieć jakiegoś wykonawcę, który będzie się tym mógł zająć to dajcie znać.


Jeśli chodzi o rolety wewnętrzne to polecam Agata Rolety. Siedziba w Siemianowicach Śląskich. Mają dobrą jakość na prawdę.

Przemsza
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 57
Rejestracja: 31 gru 2016, 14:34
Re: Rolety gdzie kupić na śląsku

autor: Przemsza » 25 lip 2023, 10:56

Też polecam Agata Rolety. Jakość warta swojej ceny. Rolety na lata, wręcz nie do zdarcia.

Marcin.28
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 11 maja 2018, 14:32
Re: Rolety gdzie kupić na śląsku

autor: Marcin.28 » 09 sie 2023, 17:28

Ja mam zaufanie do firmy Kapica – co prawda mają siedzibę w opolskim, ale dziś odległości nie mają dużego znaczenia. To sprawdzony producent okien i drzwi z aluminium i PVC w znanych systemach Schuco, który ma w ofercie także pełny asortyment rolet zewnętrznych i wewnętrznych. Zamawialiśmy u nich okna aluminiowe wraz z dopasowanymi kolorystycznie roletami zewnętrznymi i muszę przyznać, ze efekt jest lepszy niż się spodziewaliśmy. Budynek zyskał nie tylko modny, nowoczesny wygląd. Dzięki doskonale termoizolowanym oknom i skutecznej ochronie przeciwsłonecznej wnętrza nie ulegają przegrzewaniu latem i panuje w nich przyjemny chłód.

pirosz
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 wrz 2023, 13:52
Re: Rolety gdzie kupić na śląsku

autor: pirosz » 07 wrz 2023, 14:29

Marcin.28 pisze:Ja mam zaufanie do firmy Kapica – co prawda mają siedzibę w opolskim, ale dziś odległości nie mają dużego znaczenia. To sprawdzony producent okien i drzwi z aluminium i PVC w znanych systemach Schuco, który ma w ofercie także pełny asortyment rolet zewnętrznych i wewnętrznych. Zamawialiśmy u nich okna aluminiowe wraz z dopasowanymi kolorystycznie roletami zewnętrznymi i muszę przyznać, ze efekt jest lepszy niż się spodziewaliśmy. Budynek zyskał nie tylko modny, nowoczesny wygląd. Dzięki doskonale termoizolowanym oknom i skutecznej ochronie przeciwsłonecznej wnętrza nie ulegają przegrzewaniu latem i panuje w nich przyjemny chłód.


- jaki rabat można u nich uzyskać? Od konkurencji mam ok 8-12%, ale nie wiem jak u kapicy.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości

Gotowe projekty domów