Farby strukturalne jak nakładać?

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

aste5
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2023, 14:04
Farby strukturalne jak nakładać?

autor: aste5 » 25 cze 2023, 14:13

Hej! Macie może jakieś sprawdzone metody nakładania farb strukturalnych na ściany wewnątrz budynków? Nie jestem fachowcem a muszę samodzielnie to zrobić bo czas mnie goni a wykonawcy w mojej okolicy nie mają wolnych terminów. Znalazłem w internecie taki poradnik myślicie, że jest w porządku? Bardzo proszę o opinie

Baks
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 560
Rejestracja: 03 wrz 2020, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Farby strukturalne jak nakładać?

autor: Baks » 29 cze 2023, 8:09

Masz cały poradnik + potrzebne narzędzia na stronie EGA Gudalewscy, także możesz sobie podpatrzeć.

e-Rzecznik Śnieżka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1227
Rejestracja: 25 maja 2012, 8:26
Kontaktowanie:
Re: Farby strukturalne jak nakładać?

autor: e-Rzecznik Śnieżka » 31 lip 2023, 19:43

Szanowni Państwo,
Farbę strukturalną należy nakładać zgodnie z zaleceniami producenta i stosować się do informacji zawartych w karcie technicznej produktu. Kluczowe jest również odpowiednie przygotowanie podłoża, które powinno być stabilne, równe, bez pęknięć i ubytków, a także zagruntowane. Warto także pamiętać o zastosowaniu odpowiednich narzędzi

AdamJanczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2023, 15:51
Re: Farby strukturalne jak nakładać?

autor: AdamJanczyk » 03 sie 2023, 15:56

A orientuje się ktoś w temacie jak nakłada się farby poliuretanowe?


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości

Gotowe projekty domów