Rekuperacja

Jeżeli Twoje rachunki za ogrzewanie są spore, masz pleśń w pokoju to może być spowodowane złą wentylacją w domu czy w mieszkaniu. Dowiedz się jak temu zaradzić i stworzyć zdrowy klimat w domu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

stkinkibluss
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 04 maja 2023, 21:57
Rekuperacja

autor: stkinkibluss » 09 cze 2023, 18:10

Witajcie,co sądzicie o tych wszystkich programach np.czyste powietrze czy mój prąd? Ktos może korzystał z dotacji do wymiany ogrzewania w domu? Co sądzicie o rekuperacji? Widzę dosyć szeroką oferte u mnie w mieście nts-energy i tak się zastanawiam nad tym,czy ktoś korzystał juz z tego, Jakie macie zdania opinie o tym?

Tomasz_Brzeczkowski
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 24649
Rejestracja: 16 mar 2006, 13:07
Lokalizacja: Warszawa
Re: Rekuperacja

autor: Tomasz_Brzeczkowski » 13 cze 2023, 1:44

stkinkibluss pisze:Witajcie,co sądzicie o tych wszystkich programach np.czyste powietrze czy mój prąd? Ktos może korzystał z dotacji do wymiany ogrzewania w domu? Co sądzicie o rekuperacji? Widzę dosyć szeroką oferte u mnie w mieście nts-energy i tak się zastanawiam nad tym,czy ktoś korzystał juz z tego, Jakie macie zdania opinie o tym?

Moje opinia na tematy tych programów jest taka jak o innych programach PiS i samej partii.
Mój prąd, rozwali system, a ceny prądu skoczą, bo za prosumentów muszą zapłacić inni, podobnie jak za niemagazynowane nadwyżki, które trzeba wysyłać za dopłatą. Podobnie wymiana ogrzewania... audyt i wymiana kotłów, oraz oklejanie ścian styropianem pogorszą tylko sytuację smogową.
HVAC - najtańszy komfort.


Wróć do „Wentylacja i klimatyzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 50 gości

Gotowe projekty domów