Dźwięki dochodzące z kaloryferów i pionów od sąsiadów

Instalacja wodna w mieszkaniu czy w domu to bardzo istotna kwestia. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją wodną, nie wiesz jak ją rozplanować, jak zainstalować hydrofor, czy wykonać podłączenia, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Jukaban
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 kwie 2023, 14:44
Dźwięki dochodzące z kaloryferów i pionów od sąsiadów

autor: Jukaban » 11 kwie 2023, 14:46

Dźwięki dochodzące z kaloryferów i pionów od sąsiadów
Witam. Chciałbym zapytać czy spotkaliście się może z przenoszeniem dźwięków typu rozmowy, muzyka, piski i płacz dzieci przez rury centralnego ogrzewania? Mieszkam w kamienicy i słyszę dosłownie wszystko co dzieje się na górze u sąsiadów. Kiedy dziecko płacze mam wrażenie, że robi to na kanapie obok, a kiedy muzyka jest puszczona u nich w salonie to wtedy już grają mi wszystkie grzejniki w całym mieszkaniu. Macie może jakieś doświadczenia, rady? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi/ sugestie. Pozdrawiam

krst111
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 20 lut 2022, 8:35
Lokalizacja: Koszalin
Re: Dźwięki dochodzące z kaloryferów i pionów od sąsiadów

autor: krst111 » 12 kwie 2023, 5:49

zmień sąsiada ... przecież też kiedyś byłeś dzieckiem, które ryczało na kanapie i sąsiedzi mieli cię po dziurki w nosie

Jukaban
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 kwie 2023, 14:44
Re: Dźwięki dochodzące z kaloryferów i pionów od sąsiadów

autor: Jukaban » 12 kwie 2023, 13:14

Jak ja mam dosyć takich cymbałów jak ty. Nie umiesz pomóc to się nie wypowiadaj. Dzieci zostaną, ja zostanę i znajdę rozwiązanie i może w przyszłości uda mi się pomóc innym którzy wywalili kup... hajsu na kawałek mieszkania w którym nie mogą odpocząć. A ty wracaj do nory

krst111
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 20 lut 2022, 8:35
Lokalizacja: Koszalin
Re: Dźwięki dochodzące z kaloryferów i pionów od sąsiadów

autor: krst111 » 12 kwie 2023, 20:30

Jukaban pisze:Jak ja mam dosyć takich cymbałów jak ty. Nie umiesz pomóc to się nie wypowiadaj. Dzieci zostaną, ja zostanę i znajdę rozwiązanie i może w przyszłości uda mi się pomóc innym którzy wywalili kup... hajsu na kawałek mieszkania w którym nie mogą odpocząć. A ty wracaj do nory


z pincet plus na kredyt z Bociana było dom stawiać a nie mieszkanie pełne mikrofonów wybierać ... ale da ci pewną radę ... izolujesz od strony źródła dzwięku, więc somsiadom tym złodziejom wygłusz ściany i stropy o rurach nie wspominając

Jukaban
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 kwie 2023, 14:44
Re: Dźwięki dochodzące z kaloryferów i pionów od sąsiadów

autor: Jukaban » 12 kwie 2023, 22:35

No cymbał jak się patrzy :D


Wróć do „Instalacje wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

Gotowe projekty domów