Planowanie nowej kuchni. Jakieś wskazówki, must have, rewelacje, które możecie polecić?

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

ezgod87
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2023, 14:16
Planowanie nowej kuchni. Jakieś wskazówki, must have, rewelacje, które możecie polecić?

autor: ezgod87 » 08 kwie 2023, 14:26

Witam, a jeśli ten post nie nadaje się do suba, przepraszam. Mam możliwość przerobienia mojej przyszłej kuchni (nowe mieszkanie, wymaga gruntownego remontu przed wprowadzeniem się). Czy masz jakieś wskazówki, którymi możesz się podzielić? Jakieś ulubione konfiguracje, które warto mieć od samego początku? Jakiś gadżet, który okazał się przydatny ?

To zamknięta kuchnia, mniej więcej prostokątna, z jednym oknem, około 16 m2

Zarówno ja, jak i moja żona gotujemy, dość wykwalifikowani, gotujemy wszelkiego rodzaju potrawy i to prawie codziennie.

Kasia.Iwa
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2023, 14:15
Re: Planowanie nowej kuchni. Jakieś wskazówki, must have, rewelacje, które możecie polecić?

autor: Kasia.Iwa » 01 wrz 2023, 14:23

Ja mogę polecić wykonanie przestrzeni między szafkowej ze szkła hartowanego. Tylko zaznaczam HARTOWANEGO :D u mnie za pierwszym razem w ramach oszczędności zamontowaliśmy szklane panele lacobel i jeden z nich pękł przy dotknięciu gorącym garnkiem. Z resztą tutaj znajdziesz więcej informacji na temat wykorzystania szklanych paneli w kuchni https://e-mieszkanie.pl/jak-wykonczyc-s ... 9-16387547 Zatem szkło hartowane polecam jak najbardziej, bardzo łatwo utrzymać na nim czystość i nie pęka.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Gotowe projekty domów