Meble kuchenne na wymiar TANIO

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

miki789
Aktywny
Aktywny
Posty: 256
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:21
Re: Meble kuchenne na wymiar TANIO

autor: miki789 » 06 maja 2019, 14:30

Zamawiałam meble kuchenne kremowe, żeby trochę optycznie przestrzeń powiększyć. Mam średniej wielkości blat, dobrze podzielony przez kuchenkę gazową. Do szafek sięgam. Meble wykonane moim zdaniem wzorowo. Nie wybrałam błyszczących, tylko trochę bardziej matowe rozwiązanie i to się opłaciło. Projekt, montaż, transport, takie dodatkowe usługi w cenie. Krótko czekałam na meble.

miki789
Aktywny
Aktywny
Posty: 256
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:21
Re: Meble kuchenne na wymiar TANIO

autor: miki789 » 03 lip 2019, 7:22

Możesz mocno zminimalizować koszty zamówienia kuchni w adolux meble. Tak prawdę mówiąc u nich wyszło mi taniej niż planowany wcześniej zakup gotowych mebli. Do tego dochodzi projekt, montaż, transport, więc dużo rzeczy, jakby odpada z cennika. Byłem pozytywnie zaskoczony, bo dużo osób mnie straszyło drożyzną. Trzeba samemu się przekonać. Pozdrawiam.

Szydlak
Aktywny
Aktywny
Posty: 149
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:52
Re: Meble kuchenne na wymiar TANIO

autor: Szydlak » 03 cze 2020, 12:43

Sprawdź sobie firmę LUVIO. Robią nowoczesne projekty jeśli chodzi o meble, mają naprawdę sporo ciekawych pomysłów, gdy chodzi o projektowanie mebli i tym samym kreowanie wnętrz, wydaje mi się, że faktycznie na te propozycje przez nich przygotowane warto będzie zwrócić uwagę.

Maciuszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 15 lis 2019, 8:19
Re: Meble kuchenne na wymiar TANIO

autor: Maciuszek87 » 26 sie 2020, 12:41

Moje kuchenne meble na wymiar zamawiałam za pośrednictwem Studio Wiking. Firma zaproponowała kilka różnych opcji, dość szybko coś wybrałam i ostatecznie same meble z montażem też były u mnie szybko więc na pewno pod tym kątem mogę zaproponować właśnie tego wykonawcę jeśli chodzi o kuchnię i meble.

ARNOLDINIO
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 19 lut 2021, 9:05
Re: Meble kuchenne na wymiar TANIO

autor: ARNOLDINIO » 21 lut 2021, 16:15

Mnie dobrej jakości meble w przystępnej cenie meble na wymiar zrobili w Katowicach w Eterno Kuchnie. Zajmują się wyłącznie meblami kuchennymi dlatego mają ogromny wybór. Wiedzą, że nie każdy śpi na kasie, a każdemu zależy na jakości. Mają opcje dla vipów i zwykłych ludzi. Działają na terenie całej Polski i za to duży plus.

Miler4
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 09 lut 2021, 13:50
Re: Meble kuchenne na wymiar TANIO

autor: Miler4 » 01 mar 2021, 14:29

Bezpłatne konsultacje z projektantem mebli masz w Gdańsku (kontakt podaję na PW), więc radzę się przejść, nawet w celach rozpoznania dostępnych na rynku materiałów. Masa ciekawych systemów organizacji do kuchni. Szafy otwierane w taki sposób, że Cię zaskoczy. Kilka poziomów, priorytet pod konkretne akcesoria, wszystko zabezpieczone.

Klimecki88
Aktywny
Aktywny
Posty: 105
Rejestracja: 28 sty 2021, 14:51
Re: Meble kuchenne na wymiar TANIO

autor: Klimecki88 » 08 mar 2021, 14:21

Jak lubisz projekty kuchni z udziałem kamienia naturalnego to szukaj w Lowen. Bardzo dobry producent mebli, ale robią nie tylko kuchnie, tylko resztę wyposażenia, szafy, co chcesz. Właśnie w taki sposób moim zdaniem powinieneś podchodzić do wyboru producenta mebli. Im bardziej kompleksowa oferta, tym więcej możliwości aranżacyjnych i umiejętności wykonawcy.

groszeczkqa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 21 kwie 2016, 15:33
Re: Meble kuchenne na wymiar TANIO

autor: groszeczkqa » 01 kwie 2021, 11:10

Dokładnie tak. Właśnie przestrzenie międzyszafkowe są bardzo ważne, bo generują zabrudzenia. Więc lepiej mieć tam coś porządnego. Ja mam płytki klinkierowe z King Klinker i sprawują sie bardzo dobrze. Są trwałe i dają bardzo dobry efekt dekoracyjny

Tadek13
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 24 sie 2020, 9:12
Re: Meble kuchenne na wymiar TANIO

autor: Tadek13 » 29 kwie 2021, 8:38

Macie rację. Między szafkami można dać np. gładki klinkier i wtedy nie będzie żadnych kłopotów. Może być coś z kolekcji King Klinker. Dla mnie bardzo fajne i praktyczne rozwiązania. Dużo fajniejsze niż na przykład panele szklane czy gres

Borkowski85
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 30 wrz 2020, 9:09
Re: Meble kuchenne na wymiar TANIO

autor: Borkowski85 » 29 kwie 2021, 8:45

Też mam taki klinkier i jestem zadowolona. 0 problemów, bardzo proste utrzymanie w czystości. Też układanie takich płytek klinkierowych jest po prostu łatwe i nie nastręcza żadnych kłopotów. PS. Oferta King Klinker jest po prostu fajna

Kriss9
Aktywny
Aktywny
Posty: 207
Rejestracja: 05 lut 2018, 11:40
Re: Meble kuchenne na wymiar TANIO

autor: Kriss9 » 10 sie 2021, 10:30

Powiem szczerze, że jeśli chodzi o meble na wymiar to początkowo obawiałem się, że będą bardzo drogie, ale ostatecznie zdecydowałem się na ofertę LUVIO meble i jestem zadowolony, bo mam wysoką funkcjonalność, świetnie wykorzystaną przestrzeń, a do tego wydaje mi się że ta oferta wypada także świetnie jeśli chodzi o samo wykonanie mebli, a cena też nie jest wysoka.

Arata
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 sty 2023, 10:53
Re: Meble kuchenne na wymiar TANIO

autor: Arata » 21 lut 2023, 6:21

Jak chodzi o indywidualnie dobrane meble, które będą wykonane na zamówienie to Studio Mebli Kuchennych w Konstancinie będzie w stanie wykonać takie dopasowane meble pod wymiar. Doświadczenie po ich stronie, wykonują meble na zamówienie już od bardzo dawna.

ana221
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2023, 7:44
Re: Meble kuchenne na wymiar TANIO

autor: ana221 » 08 gru 2023, 7:47

Polecam Fabryka Mebli STOLKAR

Iriqyxa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 71
Rejestracja: 27 cze 2022, 8:40
Re: Meble kuchenne na wymiar TANIO

autor: Iriqyxa » 11 gru 2023, 14:08

Modułowe meble będzie można znaleźć między innymi wśród zestawów w MebelZone . W sprzedaży białe meble Luna z klasycznymi frontami, na pewno interesujące, bo można dopasować je pod swoje pomieszczenia.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów