Dlaczego warto wybrać dywan sznurkowy?

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Dlaczego warto wybrać dywan sznurkowy?

autor: Redakcja » 11 maja 2022, 14:28

Dywany są nieodłączną częścią wyposażenia polskich domów i mieszkań już od wielu lat. Nie w każdym jednak sprawdzają się te puszyste o gęstym runie, j Dlaczego warto wybrać dywan sznurkowy? >>
Redakcja

mariola.palka
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 11 maja 2022, 14:01
Dlaczego warto wybrać dywan sznurkowy?

autor: mariola.palka » 11 maja 2022, 14:28

Udane zakupy jeśli chodzi o dywan zrobiłam na stronie sklepu jarmark europe. Wysyłka ekspresem, dywan wygląda ekstra, jest piękny, dokładnie czegoś takiego potrzebowałam. Dodatkowo mój dywan jest z przeznaczeniem na taras Co do obsługi w sklepie to pozytywne zaskoczenie – mili, sympatyczni, szybka odp na maile.

Konrados123
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 23 maja 2022, 11:15
Re: Dlaczego warto wybrać dywan sznurkowy?

autor: Konrados123 » 03 cze 2022, 14:18

Dokładnie tak też mogę polecić JarmarkEurope. Maja duży wybór oraz jak na dzisiejsze czasy to ceny bardzo ale to bardzo przystępne

Baks
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 560
Rejestracja: 03 wrz 2020, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Dlaczego warto wybrać dywan sznurkowy?

autor: Baks » 28 paź 2022, 8:45

Przy dywanach trzeba pamiętać o ich regularnym odkurzaniu i pielęgnacji. Sam jestem wielkim fanem wykładzin i dywanów, jednak posiadam też dwa mały psy, przy których trzeba zdecydowanie więcej czasu poświęcić na doczyszczenie dywanów. Mogę osobom z podobnymi problemami polecić odkurzacze serii SE z Karchera, którymi można i odkurzać suche zabrudzenia i co jakiś czas wyczyścić dywan ekstrakcyjnie.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości

Gotowe projekty domów