Wakacyjna promocja w Oknoplast

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Awatar użytkownika
jacek22
Aktywny
Aktywny
Posty: 196
Rejestracja: 29 sie 2012, 10:24
Wakacyjna promocja w Oknoplast

autor: jacek22 » 12 lip 2022, 20:10

Hej,
Korzystał ktoś może z wakacyjnej promocji w Oknoplast? Widzę, że do 22 lipca trwa. Jak to się w ogóle opłaca, bo brat myśli...

cleopatraaa
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:10
Re: Wakacyjna promocja w Oknoplast

autor: cleopatraaa » 13 lip 2022, 18:01

Przy dzisiejszych cenach każda obniżka się opłaca bardzo :) Ja bym korzystała. Sama miałam przyjemność zrabatować swoje zamówienie, bo akurat udało się zamówić w trakcie promocji zimowej. Duża różnica w cenie. Tutaj też te ukryte zawiasy. Ja nakłaniam na nie, podnoszą mocno estetykę stolarki.

Przemsza
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 57
Rejestracja: 31 gru 2016, 14:34
Re: Wakacyjna promocja w Oknoplast

autor: Przemsza » 23 sie 2022, 19:04

Mój sąsiad skorzystał i mega zadowolony wczoraj mu montowali okna. On to się zawsze załapie na promocje, ja chyba poczekam na zimową bo też zawsze w grudniu w Oknoplast są fajne rabaty.

marko19
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 04 lip 2016, 22:15
Re: Wakacyjna promocja w Oknoplast

autor: marko19 » 08 wrz 2022, 10:48

Widziałem, że taka promocja jest i doradziłem koledze żeby skorzystał. To się załapał idealne. Ja z kolei jak zamawiałem okna, bramę garażową i rolety zewnętrzne to była promocja zimowa. Nie wiedziałem o niej, ale to jak zrabatowało mi się zamówienie bardzo mi się spodobało :d

cleopatraaa
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:10
Re: Wakacyjna promocja w Oknoplast

autor: cleopatraaa » 14 wrz 2022, 16:23

Wyświetliło mi się, że Oknoplast ma teraz wrześniową promocję. Na pewno chodzi o okna Pixel, jedne z częściej wybieranych. Można nawet 10% na nie uzyskać. Na HST Motion i Slide czyli tarasowe też fajna promocja. Może się komuś akurat przyda.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości

Gotowe projekty domów