Projekt

Dom jednorodzinny czy wielorodzinny z poddaszem użytkowym czy parterowy? Jaki projekt domu jednorodzinnego wybrać? Jak dostosować projekt gotowy do naszych potrzeb? Zapraszamy do wymiany uwag i spostrzeżeń oraz nurtujących problemów dotyczących projektów domów oraz do zamieszczania zdjęć z realizacji Waszych domów.
anonimus26
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 01 cze 2021, 15:36
Projekt

autor: anonimus26 » 01 cze 2021, 15:43

Witam, znalazłem w swoim domu takie coś (zdjecie w załączniku), jest to z dokumentów mojego brata. Nie mogę spytać go osobiście co to, a jestem totalnie zielony w zakresie budownictwa, a zwłaszcza dokumentów. Przychodzę na to forum z zapytaniem czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć o co chodzi na tym papierze? Na czym polega ten cały plan? Jeszcze raz podkreślam, że jestem naprawde niekumaty w tym temacie, wiem tylko jakie to pomieszczenia, proszę o wyrozumiałość, pozdrawiam
Załączniki
IMG_20210601_154415.jpg

Awatar użytkownika
Paweł AR
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 29 cze 2022, 10:17
Lokalizacja: Poznań i okolice
Kontaktowanie:
Re: Projekt

autor: Paweł AR » 06 lip 2022, 6:47

Pytanie co najmniej dziwne, ale OK... Z tego co widzę, to jest to rzut częściowego podpiwniczenia domu... Część poniżej kominów (patrząc na ten rysunek w takiej orientacji jaki jest wklejony) ma pomieszczenia gospodarcze i klatkę schodową, a część powyżej jest zasypana ziemią.


Wróć do „Projekty domów jednorodzinnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

Gotowe projekty domów