Internet vs węgiel

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Admobo
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2022, 11:44
Internet vs węgiel

autor: Admobo » 22 lut 2022, 11:46

Co myślicie o zakupach węgla w internecie, warto czy lepiej ustawić się w kolejce pod pgg? Mam od niedawna nowy kociołek i rozglądam się za równie nowym opałem najlepiej groszkiem kamiennym o wysokiej mocy

Mafju
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 22 sty 2021, 11:23
Re: Internet vs węgiel

autor: Mafju » 23 lut 2022, 14:12

Admobo pisze:Co myślicie o zakupach węgla w internecie, warto czy lepiej ustawić się w kolejce pod pgg? Mam od niedawna nowy kociołek i rozglądam się za równie nowym opałem najlepiej groszkiem kamiennym o wysokiej mocy


Nic trudnego od lat kupuje ekogroszek bezpośrednio od producenta w sklepie firmowym a nie od pośredników – wtedy jakość gwarantowana jak to mówią. Teraz cena tony ekogroszku sztygar mocno spadła więc już myślę o kolejnym sezonie ale chyba odłożę zakupy do czerwca lipca. Jakość jest w porządku na sterowniku mam 27MJ ale napisane na opakowaniu, że do 28. Granulacja ok. Wilgotność tez ok bo kupowałem jeszcze latem ‘21 i dzięki temu uniknąłem podwyżek i długiego czasu oczekiwania. Warto kupować w internecie też dlatego że transport gratis i jakiś tam kodzik rabatowy tez można złapać. :wink:

Eko-Palnik
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 03 cze 2020, 23:12
Re: Internet vs węgiel

autor: Eko-Palnik » 25 lut 2022, 15:03

Dobrego węgla nie kupisz na lokalnym składzie. Jak od lat kupuję opał przez Internet od sprawdzonego producenta. Aktualnie palę na zmianę ekogroszkiem WIECZOREK lub STASZIC.

tadekkros
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 01 cze 2022, 12:37
Re: Internet vs węgiel

autor: tadekkros » 01 cze 2022, 12:58

oj w z tego co słyszałem to w tych kolejkach to pół życia można stracić :P od lat kupuje tylko przez Internet i prosto od producenta przynajmniej wiesz do kogo lecieć z reklamacją w razie W. Ostatnio musiałem znaleźć nowego dostawcę i testowałem "Twój dom". Elegancko się spala, jest suchy a najważniesze ze transport załatwia dostawca i jest darmowy.
pgg i tauron to tylko dla tych co mają za dużo czasu i za mało nerwów w życiu.

pioter0
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 cze 2022, 10:38
Re: Internet vs węgiel

autor: pioter0 » 07 cze 2022, 10:43

też go zamówiłem, bo cena jest akceptowalna jak na te czasy.


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] i 192 gości

Gotowe projekty domów