Siłownia - jak trenujecie

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

marekmitan
Aktywny
Aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 15 paź 2019, 8:54
Siłownia - jak trenujecie

autor: marekmitan » 31 sie 2021, 11:08

Jak trenujecie? W domu, chodzicie na siłownię (jakoś z doskoku), czy jeszcze jakoś inaczej? Chyba trening siłowy stricte się u mnie nie sprawdzi, więc szukam jakiejś realnej alternatywy, może sprzętu bardziej pod ogólnorozwojówkę. Szukam ludzi, którzy już podobny problem przerobili.

lucaskruszyna
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:27
Re: Siłownia - jak trenujecie

autor: lucaskruszyna » 01 wrz 2021, 8:23

Wziąłem sobie do treningu całego ciała w jednym miejscu poręcz stacjonarną. Nie da się oczywiście wszystkiego zrobić, ale żeby formę utrzymać to, jak znalazł. Z tej serii inwestowałem (zdjęcie), od producenta, na długoterminowej gwarancji. Poręcze stacjonarne zajmują naprawdę mało miejsca, a jak się znudzisz treningiem to wstawisz sobie do szafy, albo za szafę, zależy od wykończenia oczywiście.
pol_pl_WIELOFUNKCYJNA-KLATKA-RACK-DO-CWICZEN-KSSL025-2-Z-WYCIAGIEM-257_6.jpg

TeddyBear
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 wrz 2021, 8:54
Re: Siłownia - jak trenujecie

autor: TeddyBear » 02 wrz 2021, 8:57

Dziękuję za informacje

slewek
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 wrz 2021, 11:30
Re: Siłownia - jak trenujecie

autor: slewek » 03 wrz 2021, 13:22

Kiedyś chodziłem na siłownie parę lat. Teraz ćwiczę w zaciszu mieszkania. Mam średni gryf i obciążenia. Nakładam masy ciężar za to wykonuje bardzo dużo powtórzeń i efekt jakiś jest. Mam zamiar kupić sobie drążek. Z odżywek to HMB, BCAA i Taurynę.

Maciuszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 15 lis 2019, 8:19
Re: Siłownia - jak trenujecie

autor: Maciuszek87 » 16 wrz 2021, 9:16

Ja jestem bardzo zadowolony z propozycji treningowych z oferty upgradegdynia pl. Bardzo dobrze rozpisany trening, w taki sposób że faktycznie wiedziałem jakie opcje treningowe mam realizować więc dla mnie to faktycznie duża wygoda. Jeśli ktoś planuje taki indywidualny trening, ale jest laikiem i chce mieć wszystko od A do Z rozpisane to właśnie na nich będzie można liczyć.

maciej_mucha
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2021, 22:51
Re: Siłownia - jak trenujecie

autor: maciej_mucha » 22 wrz 2021, 22:52

ja trenuję dwa razy w tygodniu, bo na więcej nie umiem ostatnio znaleźć czasu ani sił

ola.nowakk987
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 16 mar 2022, 14:21
Re: Siłownia - jak trenujecie

autor: ola.nowakk987 » 31 maja 2022, 8:11

Ja od jakiegoś czasu trenuję w studiu treningu EMS. Jestem bardzo zadowolona! Widać już pierwsze efekty ćwiczeń. Polecam serdecznie!


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości

Gotowe projekty domów