Rolety rzymskie jako alternatywa dla firan?

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Merry
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 09 wrz 2021, 13:37
Re: Rolety rzymskie jako alternatywa dla firan?

autor: Merry » 11 paź 2021, 6:56

No są różne rolety przecież, ale najbardziej popularne to są plisowane, rzymskie oraz żaluzje. Myślę, że wszystko zależy od potrzeb i gustu u mnie na przykłąd nie ma alternatywy do kuchni, roleta rzymska do kuchni tylko i wyłącznie ^^

Kazikdobry
Aktywny
Aktywny
Posty: 123
Rejestracja: 17 sty 2019, 14:07
Re: Rolety rzymskie jako alternatywa dla firan?

autor: Kazikdobry » 12 sty 2022, 12:13

grunia pisze:Rolety rzymskie są faktycznie bardzo ładne, ale ja oprócz rolety lubię mieć także firankę więc strojna roleta rzymska plus firanka to już za dużo.
Jeśli wybieracie rolety to sprawdzajcie czy mają rozwiązanie, które porządkuje łańcuszek, to obecnie wymóg unijny, żeby każda nowo sprzedana roleta miała coś takiego - info od doradcy z obi.



Mi również rolety rzymskie się bardzo podobają.

zalocha
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2022, 21:48
Re: Rolety rzymskie jako alternatywa dla firan?

autor: zalocha » 06 lut 2022, 21:49

Rolety rzymskie są całkiem spoko. Chociaż o wiele bardziej przemawiają do mnie plisy okienne Nafi. To jest w sumie kwestia tego, że jednak plisy okienne to można dowolnie ustawiać na oknie i zasłaniać tę część okna którą chcemy.

cleopatraaa
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:10
Re: Rolety rzymskie jako alternatywa dla firan?

autor: cleopatraaa » 04 mar 2022, 10:55

Mnie firanki się znudziły i mamy w salonie piękne rolety rzymskie, które nam idealnie pasują i nadają efekt takiej przytulności i elegancji. Zamawialiśmy je w Agata Rolety, sprzedawca sam doradził mi materiał i kolor, jak wysłałam mu zdjęcie inspiracji, którą znalazłam w internecie. Wyszło jeszcze ładniej u nas w domu :)

Rizka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 06 lis 2017, 8:12
Re: Rolety rzymskie jako alternatywa dla firan?

autor: Rizka » 18 mar 2022, 8:13

Merry pisze:No są różne rolety przecież, ale najbardziej popularne to są plisowane, rzymskie oraz żaluzje. Myślę, że wszystko zależy od potrzeb i gustu u mnie na przykłąd nie ma alternatywy do kuchni, roleta rzymska do kuchni tylko i wyłącznie ^^

A gdzie kupowałaś rolety rzymskie do kuchni?
Ja właśnie zamówiłam dzisiaj materiały, znaczy próbnik ze sklepu Lestore by może coś wybrać. Jednak się jeszcze zastanawiam.


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 133 gości

Gotowe projekty domów