Szukam drzwi do łazienki

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

kinga122
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2022, 10:37
Szukam drzwi do łazienki

autor: kinga122 » 11 mar 2022, 9:19

Cześć, chcemy wymienić drzwi w naszej łazience, bo obecne już mają wiele lat i nie pasują do niej po remoncie. Jaką firmę polecacie, gdzie zamawiacie drzwi? Mi koleżanka polecała Erkado, bo podobno ich produkty są bardzo dobrej jakości i mają nowoczesne wykończenie. Co myślicie, znacie?

mazwoj
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 954
Rejestracja: 25 wrz 2016, 17:55
Re: Szukam drzwi do łazienki

autor: mazwoj » 15 mar 2022, 9:14

Erkado ma sporo udanych serii. Mi od nich szczególnie podoba się lakier. Jedna z najlepszych jakości wg. mnie na rynku w rozsądnych jeszcze pieniądzach. Podobnie jakościowo jak w Porcie z ich lakierami.
Okleiny Premium i CPL (bez antifingera) masz na drewnianej ramie w skrzydle. Drzwi lakierowane również. Taką ramę masz np. równie w Vosterze w okleinie Platinium. CPL z antifingerem w Erkado ma klasyczną ramę z MDFu ale za to nie widać tak śladów po paluchach na skrzydle.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości

Gotowe projekty domów