Jakie ogrzewanie????

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Kriss79
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 18 cze 2008, 22:51
Lokalizacja: Zabrze
Jakie ogrzewanie????

autor: Kriss79 » 17 wrz 2008, 16:10

Witam mam pytanko mam mieszkanie 50m(2pokoje,parterowe,narożne)zastanawiam się nad ogrzewaniem węglowym a gazowym zastanawia mnie koszta ogrzania takiego mieszkania tak w przybliżeniu bez oszczędzania na ogrzewaniu :!:
Nigdy nie będziesz szedł sam!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
jang
Aktywny
Aktywny
Posty: 134
Rejestracja: 16 wrz 2008, 18:10
Lokalizacja: Gliwice

autor: jang » 18 wrz 2008, 20:58

witam.
Narożne i parter czyli raczej ZIMNE .
Owszem gaz jest wygdnym paliwem,ale za to najdrozszym.
Z weglem jest wiecej pracy ale za to taniej.
Jednoznacznej róznicy w kosztach nie wyliczysz na podstawie takich danych jakie podałeś.
W takim bilansie bierze udział bardzo duzo czynników,ale podejzewam,ze i tak wyjdzie korzystniej po stronie wegla.

corleone
Aktywny
Aktywny
Posty: 155
Rejestracja: 26 sie 2008, 11:07

autor: corleone » 21 wrz 2008, 16:29

wszystko zalezy od tego jak ocieplone jest mieszkanie (wymienione okna itp) jeśli jest dobra izolacja, to moim zdaniem warto rozważyć gaz
corleone

szklanka
Aktywny
Aktywny
Posty: 195
Rejestracja: 23 sie 2008, 20:07

autor: szklanka » 21 wrz 2008, 21:17

corleone pisze:wszystko zalezy od tego jak ocieplone jest mieszkanie (wymienione okna itp) jeśli jest dobra izolacja, to moim zdaniem warto rozważyć gaz


Tak czy owak - gaz zawsze będzie wychodził drożej. Niestety.

rillo
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:05
Lokalizacja: Poznań

autor: rillo » 22 wrz 2008, 12:08

mozna rozwazyc rozsadne ogrzewanie elektryczne termar.pl wiem jakie jest pierwsze skojarzenie, ale naprawde warto sie przyjrzec, chocby z ciekawosci. u mnie sie sprawdza.

Kriss79
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 18 cze 2008, 22:51
Lokalizacja: Zabrze

autor: Kriss79 » 23 wrz 2008, 22:42

Witam i dziękuje wszystkim za informacje i przyłączenie się do tematu pozdrawiam!!!!!!!!!!1
Nigdy nie będziesz szedł sam!!!!!!!!!!!!


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 110 gości

Gotowe projekty domów