Z dziećmi na parapetówkę - jak ubrać?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

acned
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 lis 2019, 10:00
Z dziećmi na parapetówkę - jak ubrać?

autor: acned » 29 sty 2020, 2:40

Hej, niedługo idziemy do znajomych na parapetówkę. Na naszą własną musimy jeszcze trochę poczekać :D W każdym razie szykuje się spora impreza, mam dzieci w wieku 1,5 roku i 3 latka, chłopiec i dziewczynka. Nie były jeszcze nigdy oficjalnie w gościach, chciałam, żeby były ubrane elegancko, ale jednocześnie wygodnie. Szukam w internecie jakichś ciekawych ubranek. Znalazłam na jednej stronie ładne i solidne ubranka - https://asantiforkids.com/, zastanawiam się tylko czy to może nie przesada ubierać dzieciaki tak wizytowo na parapetówkę? :?: :D Chociaż te wizytowe ubranka dla dzieci są ponoć wygodne, gorzej jak pobrudzą, ale z tym trzeba się liczyć :P

Lempartka13
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 29 lis 2020, 12:45
Re: Z dziećmi na parapetówkę - jak ubrać?

autor: Lempartka13 » 09 wrz 2021, 11:31

Nie zapomnij na parapetówkę wziąć słomek ze słomy! :D :D

Kazikdobry
Aktywny
Aktywny
Posty: 123
Rejestracja: 17 sty 2019, 14:07
Re: Z dziećmi na parapetówkę - jak ubrać?

autor: Kazikdobry » 12 sty 2022, 12:36

Warto po prostu ubrać się wygodnie.

omel33
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 12 paź 2017, 8:17
Kontaktowanie:
Re: Z dziećmi na parapetówkę - jak ubrać?

autor: omel33 » 02 lut 2022, 9:43

Jeśli ktoś szuka firmy która organizuje imprezy tematyczne to ja polecam wybrać tuch którzy maja doświadczenie w branży. Tacy na pewno zorganizują dla was najlepszą imprezę czy przyjęcie.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], Grapeshot [Crawler], Omgili [Crawler] i 46 gości

Gotowe projekty domów