Problem z roletą antywłamaniową

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

chopinwin
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2021, 14:25
Problem z roletą antywłamaniową

autor: chopinwin » 12 gru 2021, 14:30

Witam,

Mam problem z roletą. Wczoraj przez przypadek pociągnąłem ją chyba za daleko i się zablokowała. Dzisiaj ją rozkręciłem i przekręciłem tak aby weszła w swoje tory, ale niestety problem jest taki, że nie da się jej do końca zwinąć.
Czy problem może leżeć w tym, że przekręciłem ją w złą stronę? i przez to ona ma jakby koniec zwijacza w tym miejscu gdzie się zatrzymuje? Wystarczy ją przekręcić dookoła i powinno być ok? Czy też może chodzić o coś innego?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc!

Kusza
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 11 lip 2003, 18:09
Lokalizacja: skarżysko kamienna
Kontaktowanie:
Re: Problem z roletą antywłamaniową

autor: Kusza » 27 sty 2022, 12:17

Rozwija się do końca bez problemu?
Ile brakuje jej do zwinięcia? Pamiętaj, że przy zdjętej obudowie roleta po zwinięciu będzie wyglądała jak by jeszcze jej dużo brakowało co całkowitego zwinięcia.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości

Gotowe projekty domów

cron