Piec na pelet

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Maciuszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 15 lis 2019, 8:19
Piec na pelet

autor: Maciuszek87 » 17 gru 2021, 10:37

Możecie mi polecić firmę, która wykonuje piece na pellet i wiadomo, że będzie to dobry wykonawca, który odpowiednio zadba o jakość? Ogólnie zależy mi na tym, żeby to było zrobione na dobrym poziomie, starannie z zachowaniem tych zasad, które będą wpływać na bezpieczeństwo. Jak możecie mi coś podpowiedzieć to byłoby super.

Dudson
Aktywny
Aktywny
Posty: 113
Rejestracja: 29 lip 2021, 10:58
Re: Piec na pelet

autor: Dudson » 29 gru 2021, 9:47

U mnie działa fajny piecyk pelletowy i stawiali go z firmy Kominki Zduńskie. Na stronie u nich kominkizdunskie.pl są różne realizacje, które maja na swoim koncie więc ewentualnie możesz tam zaglądać i zobaczyć jak to wypada i na co u nich będzie można liczyć. Ciekawa oferta, wydaje mi się, że warto brać pod uwagę szczególnie, że firma w Łódzkim ma wiodącą pozycję, duże doświadczenie i można na nich faktycznie liczyć.


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

Gotowe projekty domów