CAD dla architekta jaki wybrać ??

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

ArekWoj
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 65
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:19
Re: CAD dla architekta jaki wybrać ??

autor: ArekWoj » 12 gru 2019, 11:15

A ja natomiast dołączę do zwolenników ZwCAD ponieważ w wersji 2019 już naprawdę fajnie się rozwinął i jednocześnie zadbali o stabilność działania i szeroki zakres funkcjonalności o czym można dowiedzieć się na ich stronie. Sprawdźcie i przetestujcie w wersji próbnej przez miesiąc ;)

OlekPin
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 78
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:47
Re: CAD dla architekta jaki wybrać ??

autor: OlekPin » 08 gru 2021, 19:58

Teraz już przyszedł czas na wersję 2022, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat ZwCAD to polecam zajrzeć na ich stronę bardzo fajnie przedstawiony. Mam nadzieję, że dasz znać jak już przetestujesz :)

dawide2
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2022, 13:58
Re: CAD dla architekta jaki wybrać ??

autor: dawide2 » 15 mar 2022, 13:59

Ja również polecam ZWCADa :) Rewelacyjna alternatywa, ciągle przechodzi pozytywne zmiany. Warto dać mu szanse. Zwłaszcza, że jest wersja testowa na 30 dni.

cadzw
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2022, 12:35
Re: CAD dla architekta jaki wybrać ??

autor: cadzw » 25 mar 2022, 12:37

Tak, myślę, że zwcad jest dobrą opcją

MajkaRel
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 08 kwie 2019, 17:16
Re: CAD dla architekta jaki wybrać ??

autor: MajkaRel » 04 maja 2022, 11:22

Według mnie jeżeli przede wszystkim szukacie programu, który cechuje sie zarówno wysoką funkcjonalnością i kompatybilnością z innymi wersjami oraz producentami to weź pod uwagę ZwCAD 2022 na który przerzuciliśmy się w naszej firmie, duże możliwości, wysoka funkcjonalność i kompatybilność z innymi programami warto sobie przetestować na start przez miesiąc i oczywiście za darmo. U nas naprawdę daje radę!

SebastianKrol
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:13
Re: CAD dla architekta jaki wybrać ??

autor: SebastianKrol » 13 maja 2022, 15:05

Też mogę się zgodzić na temat ZwCAD 2022 bardzo dobry i stabilny CAD o wysokiej funkcjonalności i stabilności w pracy.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] i 57 gości

Gotowe projekty domów