ROLETY WEWNĘTRZNE , MOSKITIERY

Szukasz odpowiednich okien dachowych, a wybór jest tak duży że jest Ci ciężko się zdecydować? Nie wiesz czym się kierować przy wyborze okien, na jakie parametry zwrócić uwagę? okna dachowe drewniane czy PCV?
dwukierunkowa
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 10 sty 2017, 9:09
Re: ROLETY WEWNĘTRZNE , MOSKITIERY

autor: dwukierunkowa » 22 kwie 2020, 8:15

Nie ma się co dziwić, że w niemal każdym domu są rolety. Idealnie zasłaniają okna przed słońcem czy światłem z ulicy. Obecnie mam rolety w systemie dzień noc, ale marzę o drewnianych :D

apiks77
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:06
Re: ROLETY WEWNĘTRZNE , MOSKITIERY

autor: apiks77 » 10 maja 2020, 20:45

Aranżacja domu to podstawa, trzeba się dobrze czuć w swoich kątach. Zdecydowanym faworytem znów moim zdaniem są żaluzje drewniane lub bambusowe - otwierając takie żaluzje mamy pogląd co się dzieje za oknem a dodatkowo, z zewnątrz w dzień prawie w ogóle nie widać wnętrza więc można czuć się intymnie.

martyna.wolinska
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:36
Re: ROLETY WEWNĘTRZNE , MOSKITIERY

autor: martyna.wolinska » 13 maja 2020, 12:39

Alfred332 pisze:Moim zdaniem w każdym domu na pewno są rolety.Jestem tego pewny na 100 procent tak naprawdę.


No to powinieneś zweryfikować swoją wiedzę, u mnie np. są żaluzje drewniane. :D

monte christo
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 02 gru 2019, 17:54
Re: ROLETY WEWNĘTRZNE , MOSKITIERY

autor: monte christo » 03 cze 2020, 14:40

Rolety są świetnym rozwiązaniem właściwie do każdego pomieszczenia. Kupując, warto zwrócić uwagę na grubość tkaniny, co się przekłada na jej właściwości zaciemniające - im grubsza, tym mniej światła przepuszcza. Ciekawym pomysłem są jeszcze wertykale, które świetnie wyglądają w nowoczesnych pomieszczeniach. Zerknij sobie na stronkę firmy SOLARO, bardzo duży asortyment i są naprawdę fachowi.

Kazikdobry
Aktywny
Aktywny
Posty: 123
Rejestracja: 17 sty 2019, 14:07
Re: ROLETY WEWNĘTRZNE , MOSKITIERY

autor: Kazikdobry » 23 sie 2021, 20:54

Szukasz dobrych rolet i moskitier to zajrzyj do firmy rolety polska. Tam znajdziesz ciekawe rolety i moskitiery.

Obrazek


Wróć do „Okna dachowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

Gotowe projekty domów