Jaki wykonawca do budowy domu szkieletowego

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Maciuszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 15 lis 2019, 8:19
Jaki wykonawca do budowy domu szkieletowego

autor: Maciuszek87 » 18 cze 2021, 9:34

Właściwie co do decyzji o budowie domu szkieletowego to jestem już zdecydowany. Natomiast szukam jeszcze opcji jeśli chodzi o realizację takiej inwestycji i w tym zakresie jakieś firmy, która będzie mogła się zająć budową. Chce mieć dom zrobiony pod klucz więc najlepsza byłaby jakaś firma, która kompleksowo się tym zajmie i przygotuje taki dom, do którego wystarczy tylko wnieść meble i zamieszkać.

Kasprowicz
Aktywny
Aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2020, 12:20
Re: Jaki wykonawca do budowy domu szkieletowego

autor: Kasprowicz » 25 cze 2021, 13:30

Oferta domów szkieletowych jest obecnie na bardzo dobrym poziomie więc wydaje mi się, że jak będziesz chciał z takiej propozycji skorzystać to otrzymasz ofertę dla siebie dopasowaną. Budową zajmuje się między innymi lignum home. Firma z dużym doświadczeniem w tym zakresie więc faktycznie można na jej ofertę liczyć i dom będzie stał na wysokim poziomie pod kątem technologii.

Miler4
Aktywny
Aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 09 lut 2021, 13:50
Re: Jaki wykonawca do budowy domu szkieletowego

autor: Miler4 » 08 lip 2021, 13:55

Oferta domów szkieletowych jest obecnie na bardzo dobrym poziomie więc wydaje mi się, że jak będziesz chciał z takiej propozycji skorzystać to otrzymasz ofertę dla siebie dopasowaną. Budową zajmuje się między innymi lignum home.


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów