Gdzie kupujecie meble do salonu

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Miler4
Aktywny
Aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 09 lut 2021, 13:50
Gdzie kupujecie meble do salonu

autor: Miler4 » 16 lut 2021, 14:44

Szukam jakieś sensownej opcji jeśli chodzi o zakup mebli w Warszawie, chce raczej w nowoczesny, minimalistyczny sposób wykonać to wnętrz więc raczej szedłbym w kierunku takich prostych propozycji, bez nadmiernego zdobienia. Jak macie jakiś sprawdzony sklep, który możecie polecić to dajcie znać.

Maciuszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 15 lis 2019, 8:19
Re: Gdzie kupujecie meble do salonu

autor: Maciuszek87 » 25 lut 2021, 12:05

Jeśli szukasz pod wymiar mebli to warto będzie skorzystać z salonu Megis. Ogólnie mają w salonie spory wybór gotowych mebli, ale też robią propozycje pod wymiar więc jak będziesz chciał skorzystać z tej oferty to wydaje mi się, że na spokojnie jesteś w stanie coś dla siebie wybrać. Można liczyć również na to, że właśnie meble pod wymiar będą w stanie wykonać.

beata.lisek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 18 lip 2018, 12:51
Re: Gdzie kupujecie meble do salonu

autor: beata.lisek » 05 maja 2021, 11:40

Wszystkie meble do mojego nowego domu kupiłam przez internet, a większość w tym sklepie: [więcej informacji poprzez PW]


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 122 gości

Gotowe projekty domów