Meble na wymiar

Nie zapominajmy o takich pomieszczeniach jak garaż, suszarnia, spiżarka. Jak wykorzystać przestrzeń w naszych domach na takie miejsca, czy są one potrzebne? Dowiedz się, co inni sądzą na ten temat.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Kasprowicz
Aktywny
Aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2020, 12:20
Meble na wymiar

autor: Kasprowicz » 17 mar 2021, 14:10

Cześć, w jaki sposób podejmowaliście decyzję o zamówieniu mebli na wymiar? Na czym powinienem się skupić? Jak ocenić dobrze wykonawcę? Czy teraz ludzie normalnie robią meble, czy trzeba w nieskończoność czekać? Wszystkie wskazówki mile widziane.

anianast
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 11 kwie 2018, 8:35
Re: Meble na wymiar

autor: anianast » 28 mar 2021, 17:26

Ja kierowałam się poleceniami znajomych - do magazynu potrzebowałam regały półkowe, regały paletowe i regały wysokiego składowania - wszystkie zrobiła mi firma Regalit. Bardzo polecam.

Motyllia
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 26 gru 2016, 17:58
Re: Meble na wymiar

autor: Motyllia » 28 mar 2021, 21:15

Zamawiałam do sypialni szafę przesuwną na wymiar, z której jestem bardzo zadowolona. Jest mega pakowna, wykonana z fajnie prezentujących się materiałów i idealni wpasowała się w wnękę, którą tam mieliśmy. Szafę zamawiałam przez internet gdzie była możliwość zamówienia jej w dowolnym kolorze i kolorystyce, czekałam na nią niespełna 30 dni.

Szydlak
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:52
Re: Meble na wymiar

autor: Szydlak » 30 mar 2021, 8:27

Robiłem granatowo-białą kuchnię z marką Lowen. Większa szafa zabudowana do góry z ciekawym systemem organizacji. Blat idzie w literę L, gdzie większość rzeczy zrobię z jednego miejsca. Mam układ górnych szafek z bezproblemowym dostępem. Większość gratów się zmieściła bez problemu i jeszcze masa miejsca została na nowe. Niby prosta aranżacja, ale oni robią tak, żeby dodać coś unikalnego, fajnie wyróżnić krawędzie, pracują nad wysokością kuchni, żeby człowiek nie musiał się przesadnie schylać, czy trafić komfort przy dłuższym przyrządzaniu posiłków.

Awatar użytkownika
Dankaled
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 29 maja 2018, 14:32
Re: Meble na wymiar

autor: Dankaled » 27 kwie 2021, 14:30

hej, ja mogę polecić świetne systemy magazynowe - firma dostarczy Ci najwyższej jakości regały półkowe, regały paletowe, regały wysokiego składowania czy regały przemysłowe. Jednym słowem pełen wybór wszystkich mebli, które mogą Ci się przydać w warsztacie. :)


Wróć do „Pomieszczenia inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości

Gotowe projekty domów