Program "Moja Woda"

Czy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu z tarasem czy malutkiego balkonu musimy się zastanowić nad aranżacją tego miejsca i doborem roślin. Tutaj znajdziesz inspiracje, ciekawe pomysły i nietypowe rozwiązania związane z tym tematem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Orzeszkowy
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2021, 14:49
Program "Moja Woda"

autor: Orzeszkowy » 25 kwie 2021, 15:14

Hej wszystkim, ostatnio natrafiłem na taki artykuł o jakimś programie dopłat "Moja woda", ze można dostać zwrot 5000 zł za instalacje do zbierania deszczówki.

Prawda to to w ogóle? Ktoś już skorzystał? Udało się taką kasę dostać?

Smart Water
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2023, 13:46
Re: Program "Moja Woda"

autor: Smart Water » 21 gru 2023, 13:51

Tak, można pozyskać środki na program moja woda, i przeznaczyć je np. na system Smart Water.
SmartWater4Home to system nawadniania dedykowany do wykorzystania wody ze zbiorników na deszczówkę.

System jest kompleksowym rozwiązaniem pracującym w sposób całkowicie zautomatyzowany, łatwy do programowania i zarządzania, z minimalnymi potrzebami w zakresie ręcznej obsługi.

Nawadnianiem za pomocą SW4H można zarządzać korzystając z aplikacji na swoim telefonie.

Na stronie smart-water.pl znajdziesz też film - jak krok po kroku wypełnić wniosek.


Wróć do „Ogrody, balkony i tarasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości

Gotowe projekty domów