Vetro. Stanisław Żurawski. Kabiny prysznicowe, zabudowy szklane, lustra

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Nova00
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2021, 12:41
Vetro. Stanisław Żurawski. Kabiny prysznicowe, zabudowy szklane, lustra

autor: Nova00 » 24 lut 2021, 12:42


Nova00
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2021, 12:41
Vetro. Stanisław Żurawski. Kabiny prysznicowe, zabudowy szklane, lustra

autor: Nova00 » 24 lut 2021, 12:42

Zamówiłam sobie kabinę prysznicową pod wymiar i jestem z niej bardzo zadowolona. Wygląda świetnie i wykonana jest starannie. Realizacja była bardzo szybka co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Z całego serca polecam!

Beata299
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2021, 10:28
Vetro. Stanisław Żurawski. Kabiny prysznicowe, zabudowy szklane, lustra

autor: Beata299 » 26 lut 2021, 10:31

Potrzebowałam do łazienki niewymiarowego lustra więc zamówiłam je tutaj i nie spodziewałam się, że przyjdzie tak szybko! Lustro już wisi na ścianie. Polecam!

WerciaW
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2021, 15:32
Vetro. Stanisław Żurawski. Kabiny prysznicowe, zabudowy szklane, lustra

autor: WerciaW » 26 lut 2021, 15:35

Mam w mieszkaniu dużą ścianę, na której od dawna chciałem powiesić duże lustro, ale obawiałem się niebotycznie dużej ceny. Szukając ofert w internecie napotkałem na tę – jak się okazało cena była bardzo przystępna a realizacja bardzo szybka.

DobryDD
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2021, 22:29
Vetro. Stanisław Żurawski. Kabiny prysznicowe, zabudowy szklane, lustra

autor: DobryDD » 28 lut 2021, 22:31

Potrzebowałem kabiny prysznicowej dobrze wykonanej i w dobrej cenie. Znalazłem ją tutaj – z całego serca mogę polecić!

Kacper99
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2021, 18:46
Vetro. Stanisław Żurawski. Kabiny prysznicowe, zabudowy szklane, lustra

autor: Kacper99 » 25 mar 2021, 18:49

Zamówiłem tutaj kabinę na wymiar i spełnili moje wszelkie oczekiwania. Firma naprawdę dba o swoich klientów, dlatego warto skorzystać z ich oferty.

AdrianoKlimek
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2021, 9:53
Vetro. Stanisław Żurawski. Kabiny prysznicowe, zabudowy szklane, lustra

autor: AdrianoKlimek » 31 mar 2021, 9:56

Robiłem większe zamówienie, dlatego wcześniej porównałem oferty kilku firm tego typu, Vetro miało najbardziej korzystną ofertę, dlatego też zdecydowałem się złożyć zamówienie właśnie u nich i był to bardzo dobry wybór, wykonanie jest na najwyższym poziomie, jestem bardzo zadowolony i polecam.

SlawekSuchy
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2021, 10:39
Vetro. Stanisław Żurawski. Kabiny prysznicowe, zabudowy szklane, lustra

autor: SlawekSuchy » 31 mar 2021, 10:40

Zamówiłem tutaj witryny szklane i są rewelacyjne! Na lepszą firmę trafić nie mogłem, dbają o swoich klientów i jakość produktów które oferują. Polecam!!!


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości

Gotowe projekty domów