Meble na wymiar

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Klimecki88
Aktywny
Aktywny
Posty: 105
Rejestracja: 28 sty 2021, 14:51
Meble na wymiar

autor: Klimecki88 » 05 mar 2021, 8:08

Czy jesteście zadowoleni ze swoich mebli na wymiar i gdzie w Warszawie zamawialiście?

JPK
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2021, 11:20
Re: Meble na wymiar

autor: JPK » 05 mar 2021, 12:59

Nie polecę konkretnego miejsca ale polecam konsultacje u doradcy Bluma, który bezpłatnie pomoże zaplanować kuchnię. Plusem takiego rozwiązania jest możliwość sprawdzenia kuchni pod kątem wygody i praktyczności przed montażem. Jest to bardzo ważne ponieważ można zaplanować idealny przebieg pracy i miejsce dla swojego wyposażenia kuchennego. Dopiero po tym spotkaniu szukałbym stolarza, który wykona to co zostanie ustalone podczas jazdy próbnej. W Warszawie Jazda Próbna Kuchni znajduje się w Hebanie.

Szydlak
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:52
Re: Meble na wymiar

autor: Szydlak » 09 mar 2021, 11:31

Pamiętaj, że meble to dobra inwestycja, bo zawsze mają wpływ na ewentualną sprzedaż nieruchomości. I tak odzyskasz kasę, którą wydałeś, szczególnie w Warszawie. Dlatego polecam od razu rozmawiać z producentami premium, chociażby Luvio.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Meble na wymiar

autor: lideropinii » 12 mar 2021, 17:40

Przy małych i nieustawnych wnętrzach meble na wymiar są często jedyną sensowną alternatywą.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

dolar11
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 24 paź 2019, 9:16
Re: Meble na wymiar

autor: dolar11 » 12 mar 2021, 21:37

A ja mogę polecić firmę, która wykonywała dla mnie meble w Warszawie: melbis.
Co prawda z Warszawy nie są, ale bardzo szybko i sprawnie wszystko udało się załatwić. Dostałem projekt, wizualizacje i super meble :).

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Meble na wymiar

autor: lideropinii » 16 mar 2021, 12:19

Pojęcie zabudowy to nie tylko kuchnia i szafy, ale też coraz częściej meble łazienkowe, biblioteczka, czy strefa TV.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 130 gości

Gotowe projekty domów